AnonyTun

AnonyTun

Versiyon/Sürüm9.9
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.6 MB
ÜreticiArt Of Tunnel
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi11 Şubat 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

AnonyTun Android VPN Uygulaması

AnonyTun  vpn indir, AnonyTun android program yapımcıları tarafından tasarlanmış bir VPN uygulamasıdır. Uygulamada amaç internet ağında bulunan kısıtlamaları kaldırmaktır. Güvenlik duvarıyla korunan internet sitelerini aşabilen uygulamanın yapımcı şirketi Art Of Tunnel’dır.

AnonyTun vpn temiz ve düzgün tasarlanmış olan uygulama ara yüzü kullanıcı dostudur. Güvenli bağlantı sayfalarına ulaşmak için uygulama içerisine girerek, bağlan düğmesine basıp, ağa bağlanmak yeterlidir. AnonyTun vpn uygulaması, bağlantı etkinleştirmek için herhangi bir hesap veya bilgi kaydı gerektirmez.

AnonyTun VPN 10 milyondan fazla indirmesi bulunan uygulama 7 Mayıs 2017’de piyasaya sürülmüştür. Dosyalar 3,27 MB’lik boyutuyla düşük bellekli android cihazlarda kolaylıkla çalışır. Kullanıcıları için hızlı ve güvenilir bağlantılar sunan programda proxy sunucular izlenir. Uygulamanın içerisinde tüm özellikler ücretsiz olarak mevcuttur.

 


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Orbot Tor Proxy Orbot Tor Proxy
    İngilizceÜcretsiz14,81 MB
  • Secure Vpn Secure Vpn
    İngilizceÜcretsiz3,0 MB
  • AnonyTun HAKKINDA YORUM YAZIN