Android Uygulama Kilidi

Android Uygulama Kilidi

Versiyon/Sürüm1.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu413 KB
ÜreticiPion Mobile
İşletim SistemiAndroid Mobil ve Tablet 2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi10 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (413 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 4,00 .5)
Loading...

Uygulama Kilidi indir, Android telefon ve mobil tabletlerde bulunan uygulamalarınıza erişilmesini kısıtlayan uygulama kilitleme aracıdır. Sizin dışınızda başka kullanıcıların kullandığınız uygulamalara girmesini engelleyen android kilitleme uygulaması uygulamaların güvenliğini sağlamaktadır.

Uygulama Şifreleme, Kilitleme ve Desenleme

Android Uygulama Kilitleme Aracı Uygulama Kilidi ile ulaşılmasını istemediğiniz tüm uygulamalarınıza kilit koyma aracıdır. Diğer kullanıcıların telefonunuzu karıştırdığında sadece sizin bildiğiniz desen kilidini girmeleri gerekiyor. Mesajlaşma, e-posta, sosyal medya, oyun ve diğer tüm uygulamalara kilit koyma aracıdır. Android cihazın ana ekran kilidi açık dahi olsa uygulamalarınızı şifrelendirmek için uygulama kilidi bu aşamada devreye girer ve kilit koyduğunuz uygulamaya girilmesini engeller.

Kilitleme Aracı Nasıl Kullanılır?

Uygulama kilitleme yazılımını yüklediğinizde ana ekranda bulunan “özellikler” ve “engellenen uygulamalar listesi” şeklinde iki bölüm göreceksiniz. Uygulama kilidi aracının aktif olduğunu bu kısımdan görebilir ve gerekli tüm ayarlamaları istediğiniz gibi yapabilirsiniz. En alt kısımda bulunan “Relock timeout” menüsünden yeniden kilitleme öncesi ne kadar bekleme süresi olacağını belirleyebilirsiniz.

Ekran Görüntüsü

348 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Depremci Depremci
  TürkçeÜcretsiz2,9M
 • 7TP Deprem 7TP Deprem
  TürkçeÜcretsiz6,8M
 • Cepcasusu Apk Cepcasusu Apk
  TürkçeÜcretli6.28 MB
 • Keep Safe Şifreleme Keep Safe Şifreleme
  İngilizceÜcretsiz0.65 MB
 • Android Uygulama Kilidi HAKKINDA YORUM YAZIN