Android Uygulama Kilidi indir

Android Uygulama Kilidi indir

Versiyon/Sürüm1.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu413 KB
ÜreticiPion Mobile
İşletim SistemiAndroid Mobil ve Tablet 2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (413 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 4,00 .5)
Loading...

Photo ResizerAndroid telefon ve mobil tabletlerde bulunan uygulamalarınıza erişilmesini kısıtlayan uygulama kilitleme aracıdır. Sizin dışınızda başka kullanıcıların kullandığınız uygulamalara girmesini engelleyen android kilitleme uygulaması uygulamaların güvenliğini sağlamaktadır.

Uygulama Şifreleme, Kilitleme ve Desenleme

Android Uygulama Kilitleme Aracı Uygulama Kilidi ile ulaşılmasını istemediğiniz tüm uygulamalarınıza kilit koyma aracıdır. Diğer kullanıcıların telefonunuzu karıştırdığında sadece sizin bildiğiniz desen kilidini girmeleri gerekiyor. Mesajlaşma, e-posta, sosyal medya, oyun ve diğer tüm uygulamalara kilit koyma aracıdır. Android cihazın ana ekran kilidi açık dahi olsa uygulamalarınızı şifrelendirmek için uygulama kilidi bu aşamada devreye girer ve kilit koyduğunuz uygulamaya girilmesini engeller.

Kilitleme Aracı Nasıl Kullanılır?

Uygulama kilitleme yazılımını yüklediğinizde ana ekranda bulunan “özellikler” ve “engellenen uygulamalar listesi” şeklinde iki bölüm göreceksiniz. Uygulama kilidi aracının aktif olduğunu bu kısımdan görebilir ve gerekli tüm ayarlamaları istediğiniz gibi yapabilirsiniz. En alt kısımda bulunan “Relock timeout” menüsünden yeniden kilitleme öncesi ne kadar bekleme süresi olacağını belirleyebilirsiniz.

Ekran Görüntüsü

309 kez indirildi

Benzer Programlar

 • WPS WPA Tester WPS WPA Tester
  İngilizceÜcretsiz
 • Gizli Rehber Gizli Rehber
  TürkçeÜcretsiz
 • Secure Delete Secure Delete
  İngilizceÜcretsiz3 MB
 • Solo Locker Solo Locker
  İngilizceÜcretsiz4 MB
 • Android Uygulama Kilidi indir HAKKINDA YORUM YAZIN