Allods Online

Allods Online

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm 4.0.01.40b
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu918.18 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (918.18 MB)

3D Türkçe Gezegen Macera Oyunu

Allods Online Mail.ru Rusya kaynaklı olan Mail.ru Games oyun indir üreticisi tarafından üretilmiştir. İnternet ortamında online oynayabileceğiniz online MMORPG oyunudur. Oyun tamamen Türkçe seslendirme yapılmış üstelik oyunda ki karakterler tamamen ünlü çoğumuzun tanıdığı ünlülerden oluşmaktadır. Türkçe seslendirmeli olması bizler için daha eğlenceli olmaktadır. Böylelikle Allods Online 3D MMORPG oyununda hiç kopmadan adete bağımlısı olarak oynayabileceğiz.

Allods Online 3D MMORPG online oyna

Allods Online 3D MMORPG

Bu keyifli oyunu her seviyedeki kullanıcımız sorunsuz bir şekilde oynayabilir. Basit kurulumu ve arayüzü sayesinde kullanıcılarını hiç zorlamayacaktır. Sizlerde sanal ortamda ki gerçeklikle birebir olan oyunu bilgisayarınıza hemen kurun. Bilgisayarınıza kurduğunuz da herhangi bir aksaklık olmadan oyundan faydalanabilirsiniz.

Online  MMORPG 3D oyununun Konusu

İnternetten hem online hemde Türkçe seslendirmeli oynayacağınız oyunda Sarnaut isimli gezegen bulunmakta. Bu  gezegen meydana gelen afetler nedeniyle parça parça olup bölünmektedir. Gezengende bölünen her bir parçaya verilen isim Allod olarak adlandırılmış. 3D Gezengen oyunu da ayrılmış parçalarda farklı kavimler yaşam sürdürmektedir. Bir çok imparatorluklar vardır kimisi düşman kimisi dost.

Gezengenlerde yaşayan ırklara bir çok geçiti aşarak Sarnaut gezegenine ulaşan yarattıklarla olan mücadelelerini konu edinmiştir. www.indirson.com ekibi sizlere keyifli zamanlar diler oyunda yaşayacağınız sorunları editörlerimize bildirmekten çekinmeyin. Değerli eğlenceli zamanlar dileriz.

Allods Online 3D MMORPG Oyunu Ekran Görüntüsü

Allods Online 3D Oyunun ekran görüntüleri gerçek olup bilgi sahibi olup ön izleme yapabilmeniz için ekran görüntü fotoğrafları çekilmiştir. Milyonlarca oyuncu kullanıcısına sahip büyük beğeniyle oynanan oyunu ücretsiz indirip PC’ye kurulum yapabilirsiniz. Otomatik yükleme yaparak basit bir yükleme aşaması takip edebilirsiniz.

  Benzer Programlar

 • PUBG Lite Pc PUBG Lite Pc
  TürkçeÜcretsiz61.2 MB
 • DayZ Online Zombi Oyunu DayZ Online Zombi Oyunu
  TürkçeÜcretsiz
 • Aion Türkçe Online RPG Oyunu indir Aion Türkçe Online RPG Oyunu indir
  TürkçeÜcretsiz1 MB
 • Hitman 2 Hitman 2
  TürkçeÜcretsiz
 • Allods Online HAKKINDA YORUM YAZIN