Adobe Scan

Adobe Scan

Versiyon/Sürüm17.06.02
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu95.3 MB
ÜreticiAdobe
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (95.3 MB) iOS indir Android indir

Adobe Scan Android ve iOS için OCR ile Döküman Tarayıcı

Adobe Scan indir, android mobil cihazlarında bulunan OCR teknolojisi ile evraklarınızı PDF olarak taratın ve dijital dökümanlara dönüştürme uygulamasıdır. Herhangi bir belgeyi veya evrağı dijital dökümanlara ve PDF dosyasına çeviren mobil tarama (scan) uygulamasıdır.

Adobe Scan Nedir ve Ne İşe Yarar?

Android ve iOS akıllı telefon ve tabletlere ücretsiz indirip kullanabileceğiniz PDF olarak tarama, döküman tarama ve evrakları dijital dökümana dönüştürme uygulamasıdır. Adobe’nin ücretsiz Adobe Scan programı ile mobil cihazınızı scanner (tarayıcı) gibi kullanmanıza imkan tanıyor.

Mobil’de OCR Nasıl Kullanılır?

OCR teknolojisi evraklar üzerinde yazılı olan metinleri algılayıp PDF dosyasına dönüştürmek için kullanılıyor. Adobe Scan PDF Olarak Tarama Scan Programı android ve iOS cihazınızın kamerası aracılığıyla taratmak istediğiniz evrağın fotoğrafını çekin ve PDF olarak taratılmasını sağlayın.

Adobe Scan, PDF dosyasına dönüştürme işlemini OCR sayesinde tamamlamaktadır. Bu özelliğin yanı sıra çeşitli düzenlemeler ile birlikte notlarınızı, kartvizitleri, projeleri, şirket dosyaları ve herhangi bir evrağı PDF dosyası olarak telefonunuza kaydediyor. Taranan dosyaları Office veya Adobe Document Cloud hesaplarına kaydedin.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Google Slaytlar apk Google Slaytlar apk
    TürkçeÜcretsiz45.3 MB
  • Intune Şirket Portalı Intune Şirket Portalı
    İngilizceÜcretsiz23M
  • Adobe Scan HAKKINDA YORUM YAZIN