Adobe Scan

Adobe Scan

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm17.06.02
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu95.3 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (95.3 MB) iOS indir Android indir

Adobe Scan Android ve iOS için OCR ile Döküman Tarayıcı

Adobe Scan indir, android mobil cihazlarında bulunan OCR teknolojisi ile evraklarınızı PDF olarak taratın ve dijital dökümanlara dönüştürme uygulamasıdır. Herhangi bir belgeyi veya evrağı dijital dökümanlara ve PDF dosyasına çeviren mobil tarama (scan) uygulamasıdır.

Adobe Scan Nedir ve Ne İşe Yarar?

Android ve iOS akıllı telefon ve tabletlere ücretsiz indirip kullanabileceğiniz PDF olarak tarama, döküman tarama ve evrakları dijital dökümana dönüştürme uygulamasıdır. Adobe’nin ücretsiz Adobe Scan programı ile mobil cihazınızı scanner (tarayıcı) gibi kullanmanıza imkan tanıyor.

Mobil’de OCR Nasıl Kullanılır?

OCR teknolojisi evraklar üzerinde yazılı olan metinleri algılayıp PDF dosyasına dönüştürmek için kullanılıyor. Adobe Scan PDF Olarak Tarama Scan Programı android ve iOS cihazınızın kamerası aracılığıyla taratmak istediğiniz evrağın fotoğrafını çekin ve PDF olarak taratılmasını sağlayın.

Adobe Scan, PDF dosyasına dönüştürme işlemini OCR sayesinde tamamlamaktadır. Bu özelliğin yanı sıra çeşitli düzenlemeler ile birlikte notlarınızı, kartvizitleri, projeleri, şirket dosyaları ve herhangi bir evrağı PDF dosyası olarak telefonunuza kaydediyor. Taranan dosyaları Office veya Adobe Document Cloud hesaplarına kaydedin.

    Benzer Programlar

  • Indeed İş Arama Indeed İş Arama
    TürkçeÜcretsiz69,7 MB
  • Google Ads Google Ads
    TürkçeÜcretsiz27 MB