7 Dakika Egzersiz

7 Dakika Egzersiz

Versiyon/Sürüm2019
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu13 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi9 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (13 MB) iOS indir Android indir

7 Dakika Egzersiz Android Kalori Yakma ve Egzersiz Uygulaması

7 Dakika Egzersiz indir, Android cihazlarda 7 Dakika Egzersiz uygulaması ile kaç kalori yakılır ve egzersiz yaparak kaç kilo verebileceğiniz indirip öğrenebilirsiniz.

7 Dakika Egzersiz uygulaması, zamanla yarışırken aynı zamanda fit kalmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Bilhassa gün içerisinde koşuşturması çok olan kişilerin spor yapamama şikâyeti bu uygulamayla son bulmaktadır. Spor ve egzersiz uygulaması olarak yalnızca 7 dakika ayırarak vücudunuzu sıkılaştırabilir, fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.

7 dakikalık egzersizi alışkanlık haline getirmeniz halinde her gün yapmak hiçbir şekilde zor gelmeyecektir. Kısa süre içerisinde size gösterilen egzersizleri uyguladığınızda çok daha rahat şekilde kilo verebilir, günlük ihtiyacınız olan hareketi yapabilirsiniz ve kaç kalori yakılıyor öğrenebilirsiniz.

7 Dakika Egzersiz Uygulaması İndir

7 Dakika Egzersiz android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerle uyumlu olarak çalışmaktadır. 7 Dakika Egzersiz Android işletimli cihazlarda bu uygulamadan yararlanabilmek için mobil mağazanızı ziyaret edip aratmanız yeterli olmaktadır. Sonrasında indir dedikten hemen sonra uygulamayı indirebilir, aç diyerek anında giriş yapabilirsiniz. En fazla birkaç dakikanızı alan bu işlemin ardından cep telefonunuzda ne zaman isterseniz 7 dakikalık egzersizi bulabilirsiniz.

Egzersiz uygulamalarından biri olan 7 Dakika Egzersiz hem pratik hem de keyifli şekilde egzersiz yapmanızı sağlamaktadır.

    Benzer Programlar

  • Passo Passo
    TürkçeÜcretsiz39.4 MB
  • Misli Misli
    TürkçeÜcretsiz2.0 MB