3D Polis Siren Sesi

3D Polis Siren Sesi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu431 KB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil / iphone Mobil
Eklenme Tarihi12 ay önce
Güncelleme Tarihi26 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (431 KB)

Mobil Polis Siren Sesi Melodisi

3D Polis Siren Sesi indir, Mobil android telefonlarınızda kullanabileceğiniz gerçekçi polis sien ses melodisidir. Arkadaşlarınıza ufak şakalar yapmak için tercih edebileceğiniz, keyifli uygulamalardan bir tanesidir. Ses uygulaması olarak tanımlanan bu uygulamada temel amaç, polis arabalarında bulunan siren sesinin taklidini kullanmaktır. Birkaç farklı ses düzeyi ile polis arabalarının olay yerine giderken çıkardığı sesi kullanma şansınız bulunmaktadır.

Çoğu zaman çocuklar tarafından indirilen ses uygulaması aynı şekilde yetişkinler tarafından da indirilebilmektedir. Özellikle son derece açık ve anlaşılır bir menüye sahip olduğu için herkesçe kullanılmaktadır.

3D Polis Siren Sesi 

3D Polis Siren Sesi, kullanıcıları için tamamıyla ücretsiz hizmet vermektedir. Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza indirip rahatlıkla kullanabilirsiniz. Android cihazlar kadar ios işletimli cihazlarda da kullanılabilen uygulama, farklı uyarlamaları ile binlerce kişi tarafından denenmektedir.

Cihazda çok fazla yer kaplamadığı için android telefonlarınızda varlığı sorun yaratmayacaktır. Cep telefonlarının yanı sıra ios tabletler de uygulamayı indirip denemek için son derece idealdir. Polis siren sesiyle eğlenceli dakikalar geçirmek isterseniz uygulamayı cep telefonlarınıza ya da tabletlerinize indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Hayvanlar: Zil Tonları Hayvanlar: Zil Tonları
    TürkçeÜcretsiz15 MB
  • Dinlendirici Uyku Müzikleri Dinlendirici Uyku Müzikleri
    TürkçeÜcretsiz29 MB