Viber Wink

Viber Wink

Versiyon/Sürüm1.0.0.223
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu5 MB
ÜreticiViber Media Inc.
İşletim Sistemi Android Mobil /Android Tablet
Eklenme Tarihi10 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (5 MB)
67 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Android Snapchat (Benzeri) Sohbet Etme Uygulaması

Sevdiklerinizle anlık mesajlarla, sesli veya görüntülü mesajlarla konuşup iletişime geçmenizi eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlayan android mobil ücretsiz sosyal medya uygulamasıdır. Bedava indirdikten sonra viber uygulamasında bulunan kullanıcı adınız ve parolanızla giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

wink snapchat benzeri

Viber Wink Mobil Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Uygulamaya sesli, görüntülü ve yazılı mesajlarla profesyonel sohbet etmenizi sağlayan viber uygulamasında kayıtlı olan kullanıcı hesabınızla giriş yaparak eğlenceli vakit geçirmeye başlayabilirsiniz. Paylaşılan fotoğraflar ve medya video oynatıcılarını ilk görüntülemeden sonra birdaha görüntülemenizi sağlamamak için silinen çalışma sistemine sahiptir. Sevdiğiniz videoları ve resimleri sevdiklerinizle paylaşabilir yepyeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Genel Özellikleri

Sesli yazılı görüntülü sohbet programı son zamanlarda büyük bir ilgiyle kullanılan Snapchat uygulaması gibi çalışma sağlayan Viber Wink indir ile çekmiş bulunduğumuz içerikleri ne kadar süre durduktan sonra silineceğini ayarlar bölümünden ayarlayarak silineceği zamanı seçebiliyoruz. Kişisel ayar bölümünde bulunan zaman ayarından 10,7,3,1 saniye gibi kısıtlı bir süreyle görüntüleme saniyesini seçebiliyoruz. Saniye sınırının yanı sıra Viber Wink paylaşım uygulaması paylaştığınız video ve fotoğrafların hangi arkadaşlarınızın görüntüleyip görüntüleyemeyeceğini de seçerek belli sınırlar koyabiliyoruz.

Sade Kullanılabilir Ara Yüz Teması

Oldukça basit kullanım ara yüz temasıyla tüm kullanıcıların kolayca kullanabileceği şekilde tasarlandığını belirtebiliriz.Ayrıca video ve fotoğraf paylaşma esnasında sevdiğimiz içerikleri belirlediğimiz kişiler arasında veya belli grupların içerisinde paylaşma aktivitesinde bulunabiliyoruz. Sohbet ekranıda kolay ve sade şekilde tasarlanmış sevdiklerinizle en iyi ve en eğlenceli iletişim kurabilmeniz için en iyi ortam yepyeni emoji ifadeleriyle sizlerle buluşmaktadır.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

67 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Google Trips indir Google Trips indir
  İngilizceÜcretsiz10 MB
 • Prisma Prisma
  İngilizceÜcretsiz130 MB
 • DiskDigger Android DiskDigger Android
  İngilizceÜcretsiz1 MB
 • MoboPlayer indir MoboPlayer indir
  İngilizceÜcretsiz14 MB
 • Android Uygulama Kilidi indir Android Uygulama Kilidi indir
  TürkçeÜcretsiz413 KB
 • Place My Face Fotomontaj Place My Face Fotomontaj
  İngilizceÜcretsiz5.7 MB
 • Viber Wink HAKKINDA YORUM YAZIN