Viber Wink

Viber Wink

Versiyon/Sürüm1.0.0.223
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu5 MB
ÜreticiViber Media Inc.
İşletim Sistemi Android Mobil /Android Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Viber Wink Snapchat (Benzeri) Sohbet Etme Uygulaması

Sevdiklerinizle anlık mesajlarla, sesli veya görüntülü mesajlarla sohbet etme konuşup iletişime geçmenizi sağlayan ücretsiz Viber Wink eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlayan android iphone mobil ücretsiz sosyal medya uygulamasıdır. Bedava indirdikten sonra viber uygulamasında bulunan kullanıcı adınız ve parolanızla giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Viber Wink Mobil Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Android iphone uygulamaya sesli, görüntülü ve yazılı mesajlarla profesyonel sohbet etmenizi sağlayan viber uygulamasında kayıtlı olan kullanıcı hesabınızla giriş yaparak eğlenceli vakit geçirmeye başlayabilirsiniz. Paylaşılan fotoğraflar ve medya video oynatıcılarını ilk görüntülemeden sonra birdaha görüntülemenizi sağlamamak için silinen çalışma sistemine sahiptir. Sevdiğiniz videoları ve resimleri sevdiklerinizle paylaşabilir yepyeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Genel Özellikleri

Sesli yazılı görüntülü sohbet programı son zamanlarda büyük bir ilgiyle kullanılan Snapchat uygulaması gibi çalışma sağlayan Viber Wink indir ile çekmiş bulunduğumuz içerikleri ne kadar süre durduktan sonra silineceğini ayarlar bölümünden ayarlayarak silineceği zamanı seçebiliyoruz. Kişisel ayar bölümünde bulunan zaman ayarından 10,7,3,1 saniye gibi kısıtlı bir süreyle görüntüleme saniyesini seçebiliyoruz. Saniye sınırının yanı sıra Viber Wink paylaşım uygulaması paylaştığınız video ve fotoğrafların hangi arkadaşlarınızın görüntüleyip görüntüleyemeyeceğini de seçerek belli sınırlar koyabiliyoruz.

Sade Kullanılabilir Ara Yüz Teması

Oldukça basit kullanım ara yüz temasıyla tüm kullanıcıların kolayca kullanabileceği şekilde tasarlandığını belirtebiliriz.Ayrıca video ve fotoğraf paylaşma esnasında sevdiğimiz içerikleri belirlediğimiz kişiler arasında veya belli grupların içerisinde paylaşma aktivitesinde bulunabiliyoruz. Viber Sohbet ekranıda kolay ve sade şekilde tasarlanmış sevdiklerinizle en iyi ve en eğlenceli iletişim kurabilmeniz için en iyi ortam yepyeni emoji ifadeleriyle sizlerle buluşmaktadır.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

134 kez indirildi

Benzer Programlar

 • SimSimi SimSimi
  TürkçeÜcretsiz35.2 MB
 • Bitmoji Bitmoji
  TürkçeÜcretsiz80.8 MB
 • Tambu Klavye (iOS) Tambu Klavye (iOS)
  TürkçeÜcretsiz91.4 MB
 • Cheetah Keyboard Cheetah Keyboard
  TürkçeÜcretsiz
 • Viber Wink HAKKINDA YORUM YAZIN