Syberia 3 Oyunu indir

Syberia 3 Oyunu indir

Versiyon/Sürüm3
LisansÜcretli
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiMicroids
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi2 Şubat 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Point ve Click Puan Toplama Oyunu

Macera oyunu alanında serinin devamı olan Syberia 3, son yılların en çok tercih edilen oyunlarından biri. Serinin bir önceki oyunu olan Syberia 2’nin hikâyesi içerikte devam etmekte. Bununla beraber çok daha gelişmiş ve kaliteli hazırlanmış olduğu söylenebilir.

Hikâyenin içeriğinde henüz ilk oyundan itibaren başkahraman olan Kate Walker, aynı şekilde bu oyunda da bulunmakta.  İlk oyunda görevi nedeniyle Hans Voralberg ile tanışan Kate, farklı maceralar atlatarak Syberia’ya gelmişti. Syberia 3 işte buradan sonra başlıyor. Kate Walker’ın Syberia maceralarını oyunda görebiliyorsunuz. Oyunu oynarken amaca ulaşmak ve kahramanın hayatta kalmasını sağlamak temel göreviniz.

Syberia 3 Müzik ve Efektleri

Syberia 3, daha önceki oyunlardan oldukça farklı. Her şeyden önce tasarım ve efekt düzeni mükemmel. Diğerlerinin aksine 3 boyutlu olması, oyun programını çok daha ilgi çekici kılıyor. Oyunun ilgi çekici bir diğer noktası ise müzikleri. Daha önceki oyunlarda geçiştirilmiş olan müzik düzeni, bu oyunda oldukça kaliteli hazırlanmış.

Syberia 3 Maceranın Devamı

Syberia 3 Point & Click Macera Oyunu Syberia 3, seri oyun oynamayı sevenler tarafından tercih edilebilir. Henüz daha hiç oynamamış olanlar ise hikâyenin tamamına hâkim olabilmek adına baştan başlamalılar. Bununla birlikte eğer daha önceki iki oyunu oynadıysanız maceraya kaldığınız yerden devam edebilirisiniz.

Oyun Windows 7 işletim sistemi üzerinden oynanmakta. Bilgisayarınızın işletim gücüne dayalı olarak oyunu son derece rahat oynamanız mümkün. Syberia 3 için point & click türünde olduğunuz söylemek doğru olacaktır.

298 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Cs 1.6 Counter Strike Online Cs 1.6 Counter Strike Online
  TürkçeÜcretsiz200 MB
 • Facebook Gameroom Facebook Gameroom
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz
 • Mafia 3 Oyunu indir Mafia 3 Oyunu indir
  İngilizceÜcretli
 • First Blood Oyunu indir First Blood Oyunu indir
  TürkçeÜcretsiz
 • Syberia 3 Oyunu indir HAKKINDA YORUM YAZIN