Password Locker

Password Locker

Versiyon/Sürüm1.0.2
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu8.8 MB
ÜreticiHandy Apps Inc.
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet 2.2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi9 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (8.8 MB)
31 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Password Locker Güvenli Şifre Oluşturma Mobil Uygulaması

Unuttuğunuz şifrelerin hatırlanmasını yada çok önemli şifrelerinizin güvenliğini sağlayabilmek için tasarlanmış güvenli şifre koruma uygulamasıdır. Android mobil cihazlarınızda yada tabletlerinizde Pasword Locker şifre yöneticisi uygulamasını ücretsiz kullanabilirsiniz.

Nasıl Çalışır

Türkçe ismiyle parolo gizleyici ile unuttuğunuz şifrelerin hatırlanmasını, otomatik güvenli şifre oluşturulmasını ve önemli işlemleriniz şifre koyduğunuzda profesyonelce koruma aktivitesi sağlamaktadır. Online ortamda şifrelerin birçok tehtitlere maruz kalması nedeniyle tüm tehtitlere karşı güvenli koruma ve şifre saklama işlemi yürütüyor.

Password Locker android ile şifre gizleme sağlarken 256 Bit AES profesyonel şifre koruma yöntemiyle gizleme yapar. Böylelikle casus yazılımcıların bilgilerimize sızmasını engelleyebiliriz. Şifre kayıt sırasında e-posta, banka hesabı, kredi kartı, tüm üyelik bilgileri, internet siteleri kullanıcı bilgileri, pasaport ve diğer şifre oluşturma kategorilerinden uygun işlemi seçerek işlem yapın.

Nasıl Kullanılır?

Yukarıda saydığımız koruma yöntemlerini gerçekleştirmek için Password Locker uygulamasında giriş yapabilmeniz için “PIN Kodu” girerek giriş yapın. Kendinizin belirlediği güvenlik kodu olan PIN kodu ile şifre kasasının güvenliğini sağlıyorsunuz. Herhangi bir hırsızlık olayında yada kullanmış olduğunuz akıllı mobil cihazınızın çalınmasında birkaç yanlış PIN kodu girişinde önemli verilerinizi silerek erişimini engellemektedir.

Ayrıca Password Locker mobil parola gizleyici uygulaması kendisini de gizleyebilen bir yazılımdır. Nasıl mı son kullanmış olduğunuz uygulamalar listesinden kaldırın ve belirlediğiniz gizli size ait herhangi bir numarayı telefondan çevirmeniz yeterli olacaktır. Yada dikkat çekmeyen takvim widgetini açarak koruma sağlayın.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

31 kez indirildi

Benzer Programlar

 • DiskDigger Android DiskDigger Android
  İngilizceÜcretsiz1 MB
 • MoboPlayer indir MoboPlayer indir
  İngilizceÜcretsiz14 MB
 • Android Uygulama Kilidi indir Android Uygulama Kilidi indir
  TürkçeÜcretsiz413 KB
 • Place My Face Fotomontaj Place My Face Fotomontaj
  İngilizceÜcretsiz5.7 MB
 • DynEd Yabancı Dil Çeviri DynEd Yabancı Dil Çeviri
  İngilizceÜcretsiz12 MB
 • CIA Kim Arıyor Android indir CIA Kim Arıyor Android indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsizCihaza göre değişir
 • Password Locker HAKKINDA YORUM YAZIN