Camera MX Android

Camera MX Android

Versiyon/SürümCamera MX 2.1.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu12 MB
ÜreticiMagix
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet 2.2 ve üzeri
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi22 Ekim 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (12 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Android Video Mx player

En popüler android mobil ve tablet cihazlarında kullanabileceğimiz fotoğraf çekme, fotoğraf efektlendirme ve canlı fotoğraf çekme uygulamasıdır. Yeni çıkan kamera (camera) uygulaması kısa zamanda birçok akıllı cihaz kullanıcısı tarafından fotoğraf efektlendirme olarak kullanılmaktadır.

Fotoğraf Çekmeden Önce Kamerayı Efektlendirin

Camera MX Android En iyi (Canlı) Kamera Uygulaması ile (en iyi android fotoğraf çekme) aracı ile fotoğrafı çekmeden önce kamerayı efektlendirip fotoğraf çekin. Mx player ile canlı kamerayı efektlendirebileceğimiz gibi kolay kullanımı ve gelişmiş camera özellikleriyle dikkat çekiyor. Fotoğraf çekmeden önce ön izlemeler yapabilir, efekt verebilir ve sosyal medya hesaplarınızdan sevdiğiniz fotoğraflarınızı Camera MX (APK) üzerinden paylaşabilirsiniz.

Hem Fotoğraf Hem Video Çekin

Fotoğraf veya video çekimleri esnasında herhangi bir sınırlaması olmayan en yeni ve en iyi fotoğraf çeken android uygulaması tam tamına 20’den fazla fotoğraf ve video efekti sunuyor. Akıllı telefon ve diğer kameraların açılış süreleri zaman aldığı gibi hızlı fotoğraf çekme işlemi yapamıyoruz. Yalnız Camera mx player Android ile hızlı başlat tuşu sayesinde kolayca kamera’ya geçiş yapıp fotoğraf, video ve resim çekimine başlayabilirsiniz. Ücretsiz android sürümü ve Türkçe dil desteği ile kolay kullanımlı sade bir tasarım ekranına sahiptir.

Profesyonel Resim Düzenleme Araçları

Fotoğraflar üzerine GPS verilerini işleyip ön ve arka camera çekimlerini otomatik deklanşör desteği mevcuttur. Fotoğraf ve videoların en güzel görünüme sahip olabilmesi için çeşitli resim düzenleme araçları Camera MX uygulamasına dahil edilmiştir. Fotoğrafların ışık ayarları, kesme, döndürme, boyutlandırma, renklendirme ve diğer çeşitli düzenleme araçlarıyla resimlerin görünümünü en güzel hale getirebilirsiniz. Android ve iOS sürümleriyle bedava çekim hizmeti sunan akıllı kamerayı mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum. Son zamanların en çok indirilen yeni canlı fotoğraf çekme uygulamasıdır.

Mx Player Uygulamanın Ekran Görüntüsü


 

212 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Champ Man 17 Oyunu Champ Man 17 Oyunu
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz43 MB
 • Hexlock indir Hexlock indir
  İngilizceÜcretsiz
 • Sahadan Canlı Sonuçlar Sahadan Canlı Sonuçlar
  TürkçeÜcretsiz2.5 MB
 • First Touch Soccer Oyunu First Touch Soccer Oyunu
  İngilizceÜcretsiz157 MB
 • Kika Emoji Keyboard Kika Emoji Keyboard
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz19 MB
 • BBTAN Oyunu BBTAN Oyunu
  TürkçeÜcretsiz17 MB
 • Camera MX Android HAKKINDA YORUM YAZIN