Camera MX

Camera MX

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/SürümCamera MX 2.1.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu12 MB
ÜreticiMagix
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet 2.2 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi8 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (12 MB)

Android Video Mx player

Camera MX indir, En popüler android mobil ve tablet cihazlarında kullanabileceğimiz fotoğraf çekme, fotoğraf efektlendirme ve canlı fotoğraf çekme uygulamasıdır. Yeni çıkan kamera (camera) uygulaması kısa zamanda birçok akıllı cihaz kullanıcısı tarafından fotoğraf efektlendirme olarak kullanılmaktadır.

Fotoğraf Çekmeden Önce Kamerayı Efektlendirin

Camera MX Android En iyi (Canlı) Kamera Uygulaması ile (en iyi android fotoğraf çekme) aracı ile fotoğrafı çekmeden önce kamerayı efektlendirip fotoğraf çekin. Mx player ile canlı kamerayı efektlendirebileceğimiz gibi kolay kullanımı ve gelişmiş camera özellikleriyle dikkat çekiyor. Fotoğraf çekmeden önce ön izlemeler yapabilir, efekt verebilir ve sosyal medya hesaplarınızdan sevdiğiniz fotoğraflarınızı Camera MX (APK) üzerinden paylaşabilirsiniz.

Hem Fotoğraf Hem Video Çekin

Fotoğraf veya video çekimleri esnasında herhangi bir sınırlaması olmayan en yeni ve en iyi fotoğraf çeken android uygulaması tam tamına 20’den fazla fotoğraf ve video efekti sunuyor. Akıllı telefon ve diğer kameraların açılış süreleri zaman aldığı gibi hızlı fotoğraf çekme işlemi yapamıyoruz. Yalnız Camera mx player Android ile hızlı başlat tuşu sayesinde kolayca kamera’ya geçiş yapıp fotoğraf, video ve resim çekimine başlayabilirsiniz. Ücretsiz android sürümü ve Türkçe dil desteği ile kolay kullanımlı sade bir tasarım ekranına sahiptir.

Profesyonel Resim Düzenleme Araçları

Fotoğraflar üzerine GPS verilerini işleyip ön ve arka camera çekimlerini otomatik deklanşör desteği mevcuttur. Fotoğraf ve videoların en güzel görünüme sahip olabilmesi için çeşitli resim düzenleme araçları Camera MX uygulamasına dahil edilmiştir. Fotoğrafların ışık ayarları, kesme, döndürme, boyutlandırma, renklendirme ve diğer çeşitli düzenleme araçlarıyla resimlerin görünümünü en güzel hale getirebilirsiniz. Android ve iOS sürümleriyle bedava çekim hizmeti sunan akıllı kamerayı mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum. Son zamanların en çok indirilen yeni canlı fotoğraf çekme uygulamasıdır.

Mx Player Uygulamanın Ekran Görüntüsü

 

334 kez indirildi

Benzer Programlar

 • InstaQuote InstaQuote
  İngilizceÜcretsiz39M
 • Amazon Photos Amazon Photos
  İngilizceÜcretsiz133.8 MB
 • Body Plastic Surgery Body Plastic Surgery
  İngilizceÜcretsiz7,5M
 • Unfold Unfold
  İngilizceÜcretsiz57M
 • Camera MX HAKKINDA YORUM YAZIN