Camera MX

Camera MX

Versiyon/SürümCamera MX 2.1.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu12 MB
ÜreticiMagix
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet 2.2 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi8 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (12 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Android Video Mx player

Camera MX indir, En popüler android mobil ve tablet cihazlarında kullanabileceğimiz fotoğraf çekme, fotoğraf efektlendirme ve canlı fotoğraf çekme uygulamasıdır. Yeni çıkan kamera (camera) uygulaması kısa zamanda birçok akıllı cihaz kullanıcısı tarafından fotoğraf efektlendirme olarak kullanılmaktadır.

Fotoğraf Çekmeden Önce Kamerayı Efektlendirin

Camera MX Android En iyi (Canlı) Kamera Uygulaması ile (en iyi android fotoğraf çekme) aracı ile fotoğrafı çekmeden önce kamerayı efektlendirip fotoğraf çekin. Mx player ile canlı kamerayı efektlendirebileceğimiz gibi kolay kullanımı ve gelişmiş camera özellikleriyle dikkat çekiyor. Fotoğraf çekmeden önce ön izlemeler yapabilir, efekt verebilir ve sosyal medya hesaplarınızdan sevdiğiniz fotoğraflarınızı Camera MX (APK) üzerinden paylaşabilirsiniz.

Hem Fotoğraf Hem Video Çekin

Fotoğraf veya video çekimleri esnasında herhangi bir sınırlaması olmayan en yeni ve en iyi fotoğraf çeken android uygulaması tam tamına 20’den fazla fotoğraf ve video efekti sunuyor. Akıllı telefon ve diğer kameraların açılış süreleri zaman aldığı gibi hızlı fotoğraf çekme işlemi yapamıyoruz. Yalnız Camera mx player Android ile hızlı başlat tuşu sayesinde kolayca kamera’ya geçiş yapıp fotoğraf, video ve resim çekimine başlayabilirsiniz. Ücretsiz android sürümü ve Türkçe dil desteği ile kolay kullanımlı sade bir tasarım ekranına sahiptir.

Profesyonel Resim Düzenleme Araçları

Fotoğraflar üzerine GPS verilerini işleyip ön ve arka camera çekimlerini otomatik deklanşör desteği mevcuttur. Fotoğraf ve videoların en güzel görünüme sahip olabilmesi için çeşitli resim düzenleme araçları Camera MX uygulamasına dahil edilmiştir. Fotoğrafların ışık ayarları, kesme, döndürme, boyutlandırma, renklendirme ve diğer çeşitli düzenleme araçlarıyla resimlerin görünümünü en güzel hale getirebilirsiniz. Android ve iOS sürümleriyle bedava çekim hizmeti sunan akıllı kamerayı mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum. Son zamanların en çok indirilen yeni canlı fotoğraf çekme uygulamasıdır.

Mx Player Uygulamanın Ekran Görüntüsü

 

308 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Lens Distortions Lens Distortions
  İngilizceÜcretsiz161.8 MB
 • Moment Pro Camera Moment Pro Camera
  İngilizceÜcretsiz48.7 MB
 • Sweet Selfie Apk Sweet Selfie Apk
  14.20 MB
 • Google Lens Google Lens
  TürkçeÜcretsiz14 MB
 • Camera MX HAKKINDA YORUM YAZIN