ZOOM Cloud Meetings

ZOOM Cloud Meetings

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm4.4.5
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu44 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi11 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (44 MB) iOS indir Android indir APK indir

ZOOM Cloud Meetings Apk Toplantılar için Görüntülü Sohbet

ZOOM Cloud Meetings Apk indir, Android ZOOM Cloud Meetings ile toplantılarda kaliteli ve ücretsiz bir görüntülü sohbet yapabileceğiniz sohbet uygulamasıdır.

ZOOM Cloud Meetings, toplantılar için görüntülü sohbet uygulamasıdır. Android cihazlar tercih edilecek en ideal sohbet uygulamalardan bir tanesidir. Yapılan araştırmalar neticesinde 200 bine yakın kurum ve kuruluş tarafından tercih edilen uygulama bir çeşit bulut depolama uygulamasıdır. 50 katılımcıya kadar katılımcı ağırlayabilmekte ve kısa süre içerisinde özel bir mesajlaşma servisi sunmaktadır.

Özel bir yazılım olan ZOOM Cloud Meetings Apk kaliteli bir toplantı elde etmeyi sağlamaktadır. Bunun için 3G ve 4G bağlantılarına sahip olanların bu görüntülü sohbet uygulaması ile toplantılara dâhil olabilmesi mümkündür. Birebir görüşmelerin tamamını ücretsiz şekilde gerçekleştiren uygulama 40 dakikadan daha uzun süreli olan toplantılarda ücret alımı yapmaktadır.

ZOOM Cloud Meetings İndir

ZOOM Cloud Meetings android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerden kullanılabilmektedir. Cep telefonunuzla katıldığınız toplantıda ister aktif katılımcı ister dinleyici olun fark etmez. Hızlıca katılmanız ve sonrasında veri aktarımı yapmanız konusunda size yardımcı olacaktır. İstediğiniz herhangi bir kişiyi toplantıya çağırmanıza yardımcı olan ZOOM Cloud Meetings apk indirdikten sonra sonuçları depo etmeniz konusunda da başarılıdır. Bu açıdan en iyi bulup toplama yazılımı olarak tanınmaktadır. Güçlü ve yararlı bir uygulamadır.

    Benzer Programlar

  • Sevgili Bul Sevgili Bul
    TürkçeÜcretsiz6,8 MB
  • iKeyboard iKeyboard
    İngilizceÜcretsiz23 MB