Zoo 2 Animal Park

Zoo 2 Animal Park

Versiyon/Sürüm1.3.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu87M
Üreticiupjers GmbH
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi9 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (87M) Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Zoo 2 Animal Park Android Hayvanat Bahçesi Oyunu

Zoo 2 Animal Park indir, çiftlik simülasyon oyunlarını seviyorsanız hayvanat bahçenizi bir park haline getirebileceğiniz eğlenceli bir Android çiftlik oyunudur.

Uzun yıllar boyunda teyzeniz, hobi olarak hayvanat bahçesine baktı. Ancak bazı nedenlerden dolayı hayvanat bahçesi kapatılacaktır. Bu yüzden hayvanat bahçenizin kaderi tamamen sizlerin elinde bulunuyor. Beceri ve yeteneklerinizi sergileyerek Hayvan Parkı‘nı yeniden popüler hale getirebilirsiniz.

Zoo 2 Animal Park oyununda ilin belediye başkanı bazı durumları düzeltebilmeniz için sizlere tam 2 gün müddet vermiştir. Çiftliğinizi yeni hayvanlar güzelleştirip bahçe kurma ve yönetme işlemini gerçekleştirmek ilk adımı atacaksınız. Animal park’ta yuvaları temizleme başlayın, küçük geçileri, tavşanları, pandayı ve diğer çeşitli hayvanları besleyin. Ayrıca yeni vahşi hayvanları çiftliğinize getirerek 48 saatli zaman dilimi içerisinde büyük bir hayvanat bahçesinin sahibi olabilirsiniz.

Bir hayvanat bahçesi simülasyonu olan bu oyunu sadece Android platformlarına özel olarak geliştirilmiştir. Renkli ve sevgi dolu hayvan dünyasında yerini almak için daha ne duruyorsunuz. Vahşi ve sevimli hayvanları besle, onlara iyi bak ve onlarla çeşitli oyunlar oynamaya başla. Zoo 2 Animal Park oyunun ücretsiz indirip çok fazla aktivite yapabileceğiniz hayvanat bahçenizi kurmaya başlayın.

14 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Animal Cove Animal Cove
  İngilizceÜcretsiz55M
 • Hollywhoot Hollywhoot
  İngilizceÜcretsiz58M
 • Billion Lords Billion Lords
  İngilizceÜcretsiz65M
 • My Home – Design Dreams My Home – Design Dreams
  İngilizceÜcretsiz84M
 • Zoo 2 Animal Park HAKKINDA YORUM YAZIN