Zoo 2 Animal Park

Zoo 2 Animal Park

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.3.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu87M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi9 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (87M) Android indir

Zoo 2 Animal Park Android Hayvanat Bahçesi Oyunu

Zoo 2 Animal Park indir, çiftlik simülasyon oyunlarını seviyorsanız hayvanat bahçenizi bir park haline getirebileceğiniz eğlenceli bir Android çiftlik oyunudur.

Uzun yıllar boyunda teyzeniz, hobi olarak hayvanat bahçesine baktı. Ancak bazı nedenlerden dolayı hayvanat bahçesi kapatılacaktır. Bu yüzden hayvanat bahçenizin kaderi tamamen sizlerin elinde bulunuyor. Beceri ve yeteneklerinizi sergileyerek Hayvan Parkı‘nı yeniden popüler hale getirebilirsiniz.

Zoo 2 Animal Park oyununda ilin belediye başkanı bazı durumları düzeltebilmeniz için sizlere tam 2 gün müddet vermiştir. Çiftliğinizi yeni hayvanlar güzelleştirip bahçe kurma ve yönetme işlemini gerçekleştirmek ilk adımı atacaksınız. Animal park’ta yuvaları temizleme başlayın, küçük geçileri, tavşanları, pandayı ve diğer çeşitli hayvanları besleyin. Ayrıca yeni vahşi hayvanları çiftliğinize getirerek 48 saatli zaman dilimi içerisinde büyük bir hayvanat bahçesinin sahibi olabilirsiniz.

Bir hayvanat bahçesi simülasyonu olan bu oyunu sadece Android platformlarına özel olarak geliştirilmiştir. Renkli ve sevgi dolu hayvan dünyasında yerini almak için daha ne duruyorsunuz. Vahşi ve sevimli hayvanları besle, onlara iyi bak ve onlarla çeşitli oyunlar oynamaya başla. Zoo 2 Animal Park oyunun ücretsiz indirip çok fazla aktivite yapabileceğiniz hayvanat bahçenizi kurmaya başlayın.

    Benzer Programlar

  • Taksi 2 Taksi 2
    TürkçeÜcretsiz37,0 MB
  • Construction City 2 Construction City 2
    İngilizceÜcretsiz37 MB