Zombie Tsunami

Zombie Tsunami

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu65.71 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Nisan 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Zombie Tsunami Online Android Apk Zombi Aksiyon Heycan Dolu Oyun Uygulaması

Zombie Tsunami apk indir, Zombie Tsunami oyunu diğer android mobil zombi oyunlarından çok farklı aksiyon dolu ücretsiz Android zombi oyunudur. Zombilerin insanlardan intikam aldığına şahit olacağımız oyunda insanları kovalıyor ve zombi tusunamisi oluşturmaya çalışıyoruz. Verilen görevleri tamamlayarak kazandığımız bonuslarla zombimizi yeniden canlandırıyoruz.

Zombie Tsunami apk oyunda yüzlerce zombilerle bir araya gelerek insanları Tanklar, bombalar ve daha birçok ölümcül engeller bizleri bekliyor. Zombi ayaklanma sürecinde oyunun eğlencesini artıran kazandığımız bonuslar sayesinde zombimizi güçlendiriyor ve UFO’lar aracılığıyla zombilerimizi klonlayabiliyoruz. Zombie Tsunami oyununda şehirde bir ninja olarak av peşinde koşuyoruz.

Android oyunun grafikleri animasyon tadında olup çok eğlenceli bir oyun yapısına sahiptir. Zombie Tsunami Apk 300’den fazla farklı görevleri tamamlamak için sokak sokay geziyoruz. 9 farklı ülkede geçen oyuda arkadaşlarımızla online olarak oynayabilir ve arkadaşlarımıza karşı savaşabiliriz. Zombie Tsunami apk oyunundaki mantelite kendinizi onların yerine koyup oynamanız daha akıllı hamleler yapmanıza imkan tanıyacaktır.

    Benzer Programlar

  • FPS Battleground Survival Mod FPS Battleground Survival Mod
    ingilizceÜcretsiz56.7 MB
  • Ordu Mega Atış 2020 Ordu Mega Atış 2020
    TürkçeÜcretsiz28.5 MB