Zombie Tsunami

Zombie Tsunami

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 3,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu43 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (43 MB)

Zombie Tsunami Online Android Zombi Oyunu

Zombie Tsunami indir, diğer zombi oyunlarından çok farklı ve eğlenceli olan ücretsiz Android zombi oyunudur. Zombilerin insanlardan intikam aldığına şahit olacağımız oyunda insanları kovalıyor ve zombi tusunamisi oluşturmaya çalışıyoruz. Verilen görevleri tamamlayarak kazandığımız bonuslarla zombimizi yeniden canlandırıyoruz.

Oyunda yüzlerce zombilerle bir araya gelerek insanları Tanklar, bombalar ve daha birçok ölümcül engeller bizleri bekliyor. Zombi ayaklanma sürecinde oyunun eğlencesini artıran kazandığımız bonuslar sayesinde zombimizi güçlendiriyor ve UFO’lar aracılığıyla zombilerimizi klonlayabiliyoruz. Zombie Tsunami oyununda şehirde bir ninja olarak av peşinde koşuyoruz.

Android oyunun grafikleri animasyon tadında olup çok eğlenceli bir oyun yapısına sahiptir. 300’den fazla farklı görevleri tamamlamak için sokak sokay geziyoruz. 9 farklı ülkede geçen oyuda arkadaşlarımızla online olarak oynayabilir ve arkadaşlarımıza karşı savaşabiliriz. Zombi oyunundaki mantelite kendinizi onların yerine koyup oynamanız daha akıllı hamleler yapmanıza imkan tanıyacaktır.

    Benzer Programlar

  • Chaseсraft Chaseсraft
    İngilizceÜcretsiz85M
  • Final Fighter Final Fighter
    İngilizceÜcretsiz20M