Zombie Anarchy

Zombie Anarchy

Versiyon/Sürüm1.2.1e
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu256 MB
ÜreticiGameloft
İşletim SistemiWindows 8, Android ve iOS
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (256 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Zombie Anarchy Zombi Strateji Oyunu

Zombie Anarchy, şehrinizi istila eden zombileri öldürmek için Windows, Android ve iOS platformlar üzerinde oynanan strateji oyunudur. Şehrinizin güvenliğini sağlamak amacıyla karşınıza çıkan zombileri yok ederek şehri zombilerden kurtarabilirsiniz.

Zombie Anarchy Oyunu Nasıl Oynanır

Gameloft tarafından android, Windows 8 ve iOS platformlar üzerinde oynanabilen zombi oyunudur. Oyunun senaryosu Dünya zombi istilasına uğramış ve Dünya’yı daha yaşanabilir güvenli bir yer yapmak için zombilere karşı savaşıyoruz. Zombie Anarchy oyunu online oynanabilen strateji oyunu tamamen zombileri yok etmek için ölümüne savaşıyoruz.

Öncelikle oyuna başlamadan önce zombiye dönüşmemiş insanları bulun. Onlarla birlikte zombilere karşı daha güçlü olabilmek adına bir takım kurun. Kurduğunuz Zombie Anarchy takımı güçlü kişilerden oluşmasına mutlaka özen gösterin. Zombi oyunu takımınızıda kurduktan sonra, son olarak silahlarınızı seçin ve zombi avına çıkın.

Zombie Anarchy oyunu binlerce oyuncu tarafından Dünya genelinde çevirimiçi olarak oynanmaktadır. Zombi oyunu içerisinde sizin tek koruyucunuz güçlü karakterler. Bu yüzden karakterlerin özel yeteneklerine iyi öğrenmeniz gerekiyor. Güçlü silahlarınıza sürekli yenilikler katarak daha güçlü hale getirebilirsiniz. Zombilere ne kadar kalabalık bir takım ile saldırı yaparsanız o kadar başarılı olabilirsiniz. Oyun masaüstü PC’de yalnızda Windows 8 işletim sistemiyle uyumludur. Ayrıca Zombie Anarchy android ve iOS platformlarıda desteklemektedir.

34 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Silah Killer Hunter Çekim Silah Killer Hunter Çekim
  İngilizceÜcretsiz78.4 MB
 • Zombie Tsunami Zombie Tsunami
  TürkçeÜcretsiz116 MB
 • Polis Özel Harekat Keskin Nişancı Polis Özel Harekat Keskin Nişancı
  TürkçeÜcretsiz206 MB
 • Rings of Anarchy Rings of Anarchy
  İngilizceÜcretsiz110 MB
 • Zombie Anarchy HAKKINDA YORUM YAZIN