Zen Match indir

Zen Match indir

Versiyon/Sürüm613
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu65M
ÜreticiGood Job Games
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Nisan 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Zen Match Relaxing Puzzle Kiremit Eşleştirme Oyunu

Zen Match APK indir, Android bulmaca oyunu zihninizi keskinleştiren bir hafıza oyunudur. Zen Match Relaxing Puzzle kiremit eşleştirme oyununda sakinleşin.

Zen Match APK Android bulmaca birleştirme oyunu günlük hayatınızın zorluklarına sizleri farkında olmadan hazırlamaktadır. Gün içerisinde huzurlu ve beyninizi güçlendirmek için oynayabilirsiniz.

Zen Match APK Android indir

Oyun içerisinde bir sakinleştirme ve beyninizi güçlendirmek için yapılar mevcuttur. Oyundaki hedefinizi 3 karoyu eşleştirme ve tahtayı temizlemek olacaktır. Mahjong’dan ilham alan oyunda kendinizi Zen Match APK Android oyunu bulmacalarını çözerken bulabilirsiniz. Her gün keşfedebileceğiniz farklı türde nesneleri eşleştirme deneyimi elde edebilirsiniz.

Zen Match Relaxing Puzzle oyunu yeni nesil mahjong sizleri karo eşleştirme bulmacalarını çözmeye ve kiremitleri eşleştirmeye yönlendirmektedir. Yeni seviyelere ulaşabilir ve oyunun bağımlısı olarak ilerleme kaydedebilirsiniz. Karoları eşleştirme oyununda beyninizi ve zihninizi canlı tutabilirsiniz.

Zen Match Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.exoticmatch.game&referrer=utm_source%3Dindirson.com


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Parking Jam 3D Apk indir Parking Jam 3D Apk indir
    İngilizceÜcretsiz102M
  • Move Animals Apk indir Move Animals Apk indir
    İngilizceÜcretsiz116M
  • Zen Match indir HAKKINDA YORUM YAZIN