Zaptiye Osmanlı indir

Zaptiye Osmanlı indir

Versiyon/Sürüm1.38
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu28M
ÜreticiPilav Prodüksiyon
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Zaptiye Osmanlı Android Savaş Oyunu

Zaptiye Osmanlı APK indir, Android için Zaptiye Osmanlı oyununda 19. yüzyılda İstanbul şehrini suikastçilerden ve çetelerden korumaya çalışıyorsunuz.

Zaptiye Osmanlı oyunu; eski dönemlerde, İstanbul içerisinde çeşitli suçlarla mücadele etmeniz üzerine kurulmuş olan bir macera oyunudur. Dönemsellik içerdiğinden dolayı daha ilgili çekici olan oyunda; kontrolünü sağladığınız karakteri; kıyafet, silah, eşya yönünden geliştirebilirsiniz. Verilen hikayeyi takip edebilir ya da kendiniz bir hikaye oluşturup, haritaya bağlı kalmadan suçun olduğu mahalleleri temizleyebilirsiniz.

Zaptiye Osmanlı APK indir

Zaptiye Osmanlı APK Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunda; ata binebilir, düşmanlarınızla silahlı olarak mücadelelere girebilir, haritada sizin için belirlenmiş görevleri yerine getirebilir, ihtiyacı olan vatandaşlara yardım edebilirsiniz 19. yüzyıl Osmanlı’sının adeta bir koruyucusu olarak görev aldığını oyun, tarihe ilgili ve macera oyunlarını seven oyuncular için tercih edilebilir bir oyundur.

Karakterinizi silah, eşya, zırh ve çeşitli yeteneklerle geliştirebilirsiniz. Zaptiye Osmanlı APK Android oyunun Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip oynamaya başlayın.

Zaptiye osmanlı para hilesi sitemiz tarafından yayınlanmamaktadır. Zaptiye osmanlı para hilesi kullanarak haksız rekabet ve oyun ve cihazlarınız için güvenlik problemi yaşatacağını düşünmekteyiz.

Zaptiye Osmanlı indir Pc

19.yüzyılda İStanbul’un güvenliğini sizler sağlasaydınız nasıl bir strateji uygulardınız. Mobil telefonlardan ziyade bilgisayar ortamınfa daha rahat oynayabileceğiniz oyunun pc Versiyonunu sitemizden rahatlıkla indirebilirsiniz. Zaptiye Osmanlı pc oyununda hırsızlara ve eşkiyalara karşı özel zırhlar ekipmanlar ile daha güçlü mücadele edeceksiniz.

Zaptiye Osmanlı Android indir

  Benzer Programlar

 • Rainbow Impostor Survivor 3D Apk indir Rainbow Impostor Survivor 3D Apk indir
  İngilizceÜcretsiz88.9M
 • Kipas Guys Apk indir Kipas Guys Apk indir
  İngilizceÜcretsiz88M
 • Zaptiye Osmanlı indir HAKKINDA YORUM YAZIN  Zaptiye Osmanlı indir Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Ferhat gür dedi ki:

   Güncelleme gelsin lütfen artık.