Yılanlar Mıntıkası Apk indir

Yılanlar Mıntıkası Apk indir

Versiyon/Sürüm1.3.8
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu29.3 MB
ÜreticiCASUAL AZUR GAMES
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi31 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Rakip Yılanları Yiyerek Büyümeye Çalıştığınız Beceri Android Apk Oyunu

Yılanlar Mıntıkası apk indir, obur yılan veya yılan mıntıkası olarak bilinen android oyunudur. Aynı alanda dolaşan diğer küçük yılanları yiyerek büyümeye çalışılan oyunu Wild Spike firması tarafından geliştirilen uygulama CasualAzur Games tarafından yayınlanmıştır. Hem online hem çevrimdışı seçenekleri bulunan obur yılan oyunun 50 milyondan fazla indirmesi vardır. Aplikasyon 2D grafik dizaynına sahiptir ve oyuncu geliştirme özelliği yoktur.

Yılan Mıntıkası oyunundaki amaç kendinden küçük olan yılanları öldürerek büyümek ve 1. sıraya yerleşmektir. Oyuncular karakterinin rengini ve ismini oyuna ilk girişte belirleyebilir. Yılanları öldürebilmek için kafa kısmından çarpmak yeterlidir.

Yılanlar Mıntıkası apk android cihazlar için geliştirilen bir oyun uygulamasıdır. Wild Spike firması tarafından geliştirilen uygulama CasualAzur Games tarafından yayınlanmıştır. Yılanlar mıntıkası apk oyuun hem online hem çevrimdışı seçenekleri bulunan oyunun 50 milyondan fazla indirmesi vardır. Aplikasyon 2D grafik dizaynına sahiptir ve oyuncu geliştirme özelliği yoktur.

Yılan Mıntıkası obur yılan oyunundaki amaç kendinden küçük olan yılanları öldürerek büyümek ve 1. sıraya yerleşmektir. Oyuncular karakterinin rengini ve ismini oyuna ilk girişte belirleyebilir. Yılanları öldürebilmek için kafa kısmından çarpmak yeterlidir.

Karakterin boyutu büyüdükçe manevra yeteneği yavaşlar. Küçük oyuncular daha hızlı hareket eder. Yılanı yönlendirmek ve hızlanmak için çift parmak kullanılır. Kenar bariyerlere ve diğer karakterlerin kuyruklarına çarpmamaya özen gösterilir.

Yılanlar Mıntıkası Tanıtım Videosu

    Benzer Programlar

  • Brain Test 4 Çılgın Mahalle Apk indir Brain Test 4 Çılgın Mahalle Apk indir
    İngilizceÜcretsiz135.6 MB
  • DOP 5: Farklı Parçayı Sil Apk indir DOP 5: Farklı Parçayı Sil Apk indir
    İngilizceÜcretsiz144.3 MB
  • Yılanlar Mıntıkası Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN