Yanosik

Yanosik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm3.5.2.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu33,3
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi10 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (33,3) iOS indir Android indir APK indir

Yanosik Apk Android Radar, Yol ve Navigasyon Uygulaması

Yanosik: “Antyradar”, Korki apk indir, Yanosik trafik yol, radar ve android navigasyon uygulaması ile bulunduğunuz konum ile ilgili radar ve yol bilgisi alabilirsiniz.

Yanosik: “Antyradar”, Korki yol konusunda sıkıntısı olanlara yardımcı olan bir uygulamadır. Polonya’da geliştirilen ve anlık Polonya trafiği hakkında fikir veren uygulama bulunduğunuz konumu kullanarak aynı şekilde size de yardımcı olmaktadır. Uygulamayı kullanmaya başladığınız zaman kısa süre içerisinde anlık bildirim almaya, trafiğin en uygun noktasından hareket etmeye alışırsınız. Yaşamı kolaylaştırma adına trafik uygulamasını indirip kullanmak büyük avantaj sağlamaktadır.

Yanosik: “Antyradar”, Korki apk polis kontrollerinden radara kadar trafikte meydana gelen her şeyi öğrenmenizi sağlamaktadır. Böylece ne çevirmeler ne kazalar ne de trafik tıkanıklıkları sizin için sorun olmaktan çıkacaktır.

Yanosik: “Antyradar”, Korki İndir

Yanosik android sistemde hızlı şekilde çalışan ve beklentilerin üstünde performans gösteren bir uygulamadır. Yanosik Apk indirmek için android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletleri kullanabilirsiniz. Uygulama seyir halindeyken ihtiyacınız olan her türlü yardımı yapmakta ve hem güvenli hem de hızlı şekilde seyahat etmenizi sağlamaktadır.

Radar uygulamalarının birçoğunun aksine Yanosik: “Antyradar”, Korki ile daha detaylı radar tespiti yapabilmek mümkündür. Bir başka özelliği ise video kamera özelliği olmasıdır. Trafik canavarlarına karşı bu özelliğinden yararlanmak da hayat kurtarıcı olabilmektedir.

    Benzer Programlar

  • MyMetro MyMetro
    İngilizceÜcretsiz5,3 MB
  • GPS Fields Area Measure GPS Fields Area Measure
    İngilizceÜcretsiz27 MB