Yandex Launcher

Yandex Launcher

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.2.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu29 MB
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi24 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (29 MB) Android indir APK indir

Yandex Launcher Apk Android Duvar Kağıdı Tema Uygulaması

Yandex Launcher apk indir, Yandex Launcher tema Android cihazınızı optimize eder, hızlı arama, duvar kağıdı, HD temaları ile görsel olarak değiştirebilen tema uygulamasıdır.

Yandex Launcher, cihaz üzerinde hem görsel olarak hem de işlevsel olarak değişimlere neden olan başarılı bir uygulamadır. Bu uygulamadan memnun kalan milyonlarca kişi cihazda yarattığı değişimin avantajından bahsetmektedir. Görsel olarak ortaya çıkan değişikliklerle beraber aynı zamanda kullanım konusunda da optimize eden bir uygulamadır.

Tema, Hızlı arama, duvar kâğıdında dilediğiniz gibi değişiklik yapabilme, yeni uygulamalar ve sürprizli uygulama kampanyaları Yandex Launcher ile kolaylıkla hizmetinize sunulmaktadır. Özellikle cihazınızı biraz daha kişiselleştirmek isteyenler için bu uygulamanın son derece yararlı olduğunu söylemek mümkündür.

Yandex Launcher İndir

Yandex Android Apk indirdikten sonra kullanmaya başlayan herkes kapsamlı arama motoru özelliğinden memnun kalmıştır. Bununla beraber Yandex Launcher gibi optimize uygulamasını da deneyenler daha çok memnun kaldıklarının altını çizmektedir. Uygulama, kişiselleştirişmiş önerilerde bulunarak ruh halinize göre temalar, arama motorunda daha geniş imkânlar tanımaktadır.

Yandex Launcher apk indirdikten sonra simgelerin görünümünden ekran örgüsüne kadar pek çok şeyi değiştirebilmeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca hızlı erişim ve hızlı performans avantajlarını da elde edebilmeniz kolaylaşmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Fotoğraf Video Kurtarma Fotoğraf Video Kurtarma
    TürkçeÜcretsiz2,2 MB
  • Tatlı Kamera Tatlı Kamera
    TürkçeÜcretsiz38 MB