Yandex Browser

Yandex Browser

Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu70.6 MB
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi24 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (70.6 MB) Android indir APK indir

Yandex Browser Hızlı internet Tarayıcısı

Yandex Browser Apk indir, tanıtılmasının ardından kaliteli bir alternatif olmayı başarabilmiştir. Web tarayıcı uygulaması olarak kullanılan Yandex Browser Apk, bu alanda ilk sıralarda yer almaktadır. Milyonlarca kişinin indirip kullandığı Yandex Browser Apk, Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde de kullanılabilmektedir. Web tarayıcınızı değiştirmek, farklı özelliklere sahip web tarayıcılar kullanmak istiyorsanız; Yandex internette gezinti yapabilmeniz için güzel bir tarayıcıdır.

Yandex Browser Apk Özellikleri

Yandex Browser nedir sorusunun yanıtını aldıktan sonra uygulamanın sunduğu özelliklere göz atabilirsiniz. Sıradan olmayan, kaliteli görünüşü ile kullanıcı dostu olan arayüz, hemen herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Arama fonksiyonlarının özellikleri sayesinde internetteki aramalarınızı hızlandırabilirsiniz. Türkçe dil desteğiyle sunulan uygulamayı Türkçe olarak kullanırsanız; çözmeniz daha kolay olacaktır. Arama bölümünde siz fazla yazmadan çıkan öneriler, arama sonuçlarının haber, görsel, video gibi kategorilerde gösterilmesi gibi birçok özellik hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Arama bölümünde klavye kullanmadan sesli arama yapabilme şansına da sahipsiniz. Turbo özelliği sayesinde internet hızınız yavaş olsa bile Yandex Browser ile hızlı aramalar yapabilirsiniz.

Yandex Browser Apk Nasıl İndirilir?

Android telefon ya da tabletiniz 4.4 ve üzeri sürümdeyse Play Store uygulamasını açarak uygulamayı indirebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamayı arama bölümüne Yandex Browser yazarak bulabilirsiniz. Küçük boyutlu uygulama saniyeler sonra cihazınızda kullanıma hazır olacaktır. İnternet bağlantınız olduğu müddetçe tarayıcıyı kullanarak internette gezinti yapabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Opera Touch Opera Touch
    TürkçeÜcretsiz8.40 MB
  • WiFi Faresi WiFi Faresi
    TürkçeÜcretsiz10 MB