Yammer indir

Yammer indir

Versiyon/Sürüm5.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu16.5 MB
ÜreticiYammer
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Güncelleme Tarihi20 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (16.5 MB) iOS indir Android indir APK indir

Yammer İş Toplantı Online İletişim Android Uygulaması

Yammer, iş ortamında iletişim halinde kalmak isteyenlere hitap eder. Bulunduğunuz iş yerinde ister çalışan ister patron olun fark etmez. Bu uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda siz de sosyal gruba dâhil olursunuz. Bir çeşit sosyal ağ uygulaması olan Yammer binlerce kişi tarafından kullanılır. Kullanım süresince pratik, sade arayüzü ile kolaylık sağlar.

Yammer Özellikler

Android uygulamalar arasında birkaç farklı muadili bulunan Yammer özellikleri ile onlardan ayrılır. İş ortamınızda neler olduğunu anlık takip etmek isterseniz bu uygulamayı tercih edebilirsiniz. Bununla beraber farklı gruplar içine dâhil olarak şirketin her birimi hakkında haber edinirsiniz.

Uygulama sayesinde fotoğraf, belge, dosya aktarımı kolaydır. Ayrıca mesajlaşma konusunda da hızlı bir uygulamadır. Cep telefonundan mesajlaşır gibi uygulama üzerinden de mesajlaşabilirsiniz.

Yammer İndir

Yammer, android işletimli cep telefonları ve tabletlere indirilir. Uygulama marketinde kolayca bulabileceğiniz Yammer’ı birkaç dakika içinde indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Tamamıyla ücretsiz kullanılan uygulama, cihazda çok fazla yer kaplamaz.

Yammer indirip kişisel profili ayarladıktan sonra anlık bildirimlerle gerçekleşen her değişimi haber veren bir sisteme sahiptir. Böylece uygulamadan anlık yararlanmak mümkündür. 

Yammer indir Versiyonları

 • Yammer ios
 • Yammer android
 • Yammer apk
 • Yammer microsoft

Yammer, Inc

  Benzer Programlar

 • MatchPub Apk indir MatchPub Apk indir
  TürkçeÜcretsiz87 MB
 • Reddit Apk indir Reddit Apk indir
  TürkçeÜcretsiz81,17 MB
 • Yammer indir HAKKINDA YORUM YAZIN