Yalla

Yalla

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.80 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil / iphone Mobil
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi10 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.80 MB) iOS indir Android indir APK indir

Mobil Sesli Sohbet Uygulaması

Yalla indir, son dönemlerin en popüler mobil sesli sohbet apk uygulamasıdır. Yalla apk versiyonu ile keyifli bir topluluk içinde hem arkadaş edinmek hem de sohbet edecek ortam yaratmak isterseniz bu sohbet uygulamasını cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Cep telefonlarında ve tabletlerde rahatlıkla kullanılan bu uygulama 3G, 4G görüntülü konuşma hizmetine de uyum sağlamaktadır. Bununla beraber yalnızca internet paketinizden değil, WİFİ üzerinden de bu uygulamayı kullanabilmeniz mümkündür.

Yalla Nedir?

Yalla uygulaması için bir tanışma ve sohbet uygulaması tanımı yapılmaktadır. Bünyesinde 50’den fazla ülke bulunduran bu özel uygulama sayesinde dünyanın herhangi bir noktasından arkadaş edinebilmeniz mümkündür. Üstelik filtreleme avantajıyla dilediğiniz yere kadar gidebilir o noktadan sohbetinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Birçok hizmeti bir arada veren mobil sohbet uygulaması kalabalık bir gruptan oluşmaktadır. Dünya genelinde favori uygulamalardan biri olması, sohbet edecek binlerce kişi olduğu anlamına gelmektedir.

Yalla Özellikleri

Yalla apk uygulaması sadece bireysel olarak sohbet şansı sunmaz aynı zamanda grup sohbetlerine de hizmet etmektedir. Siz sohbet ederken arka fonda en sevdiğiniz müzikleri dinleyebilir, tercih ederseniz karaoke hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Genel sohbet odaları olduğu gibi özel sohbet odaları da bulunan bu uygulamada, odaları gezebilir size en uygun olan ortamda dilediğiniz sohbete katılabilirsiniz. Tamamıyla ücretsiz olan bu uygulama sohbet oyunları ve sanal hediyelerle keyifli bir ortam elde edilmesini sağlamaktadır. Arkadaşlarınızla dilediğiniz oyunu oynayıp aynı zamanda sohbet etmeyi sürdürebilmeniz mümkündür.

    Benzer Programlar

  • ZOOM Cloud Meetings ZOOM Cloud Meetings
    İngilizceÜcretsiz44 MB
  • Video Messenger Video Messenger
    İngilizceÜcretsiz18,6 MB