Yahoo Mail

Yahoo Mail

Versiyon/Sürüm5.40.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu22,5 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi22 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Yahoo Mail Apk Android için Ücretsiz Mail Uygulaması

Yahoo Mail Apk indir, Yahoo tarafından geliştirilen Yahoo Mail Android uygulaması ile mail gönderme, anlık mail bildirimleri gelen ve ücretsiz mail uygulamasıdır.

Yahoo Mail, Yahoo tarafından geliştirilen ve beğenilen bir android mail uygulamasıdır. Özellikle Yahoo tarayıcısını kullananların memnun kaldığı bu uygulama, mail kontrol etme alışkanlığı olanların hayatını kolaylaştırmaktadır. Mail kontrol uygulaması olan Yahoo Mail anlık bildirimlerle gelen tüm maillerden haberdar olmanızı sağlamaktadır. Bununla beraber gün içerisinde birkaç dakika ayırarak düzenli şekilde görmeniz adına kategorileştirme yapmaktadır.

Gelen mesajlardan önemli olanları yıldızlayabileceğiniz Yahoo Mail apk indirdikten hemen sonra tüm maillerinizin daha düzenli olmasını sağlayacaktır. İstediğiniz gibi mail alabilmek ve önemli olanları öne çıkarıp kolayca gözden geçirebilmek adına en doğru tercih Yahoo Mail indirmek olacaktır.

Yahoo Mail İndir

Yahoo Mail Apk android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için geliştirilmiştir. Bu sayede cep telefonlarınızdan da tabletlerinizden de dilediğiniz an maillerinizi kontrol edebilirsiniz. Kendi adınıza açacağınız hesapla tamamen kişiselleştirebileceğiniz bu uygulama ücret ödemenize gerek kalmadan kullanılabilir bir uygulamadır.

E postanıza resim ve video eklemenize izin veren, işlevler arasında seri şekilde gezmenize olanak tanıyan Yahoo Mail service konusunda da beklentilerinizi karşılayabilecektir.

    Benzer Programlar

  • WİFİ Warden WİFİ Warden
    TürkçeÜcretsiz6.8 MB
  • TLS Tunnel TLS Tunnel
    TürkçeÜcretsiz8.2 MB