Xenowerk Tactics Apk indir

Xenowerk Tactics Apk indir

Versiyon/Sürüm1.1.8
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu58 MB
ÜreticiPixelbite
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi16 Mart 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Xenowerk Tactics Android Zorlu Bir Strateji Oyunudur.

Xenowerk Tactics APK indir, aksiyon ve macera dolu zorlu bölümleriyle karşımıza çıkan Xenowerk Tactics Android APK oyunu bir çevirimdışı strateji oyunudur.

Xenowerk Tactics (APK), büyük bir beğeniyle oynayabileceğiniz mecare ve aksiyon dolu bir strateji oyunudur. Android strateji oyunu olan Xenowerk Tactics zorlu bölümleriyle dikkat çeken harika bir strateji oyunudur.

Macera dolu aksiyonlu zorlu bölümleri ve görevleri tamamlamak için büyük bir dikkatle hamleleriniziz yapmanız gerekiyor. Yapacağınız stratejik hamleler oyundaki bölümleri ve görevleri en iyi şekilde tamamlamanızı sağlıyor. Xenowerk Tactics oyununda kutup bölgelerinde geçen yerler keşfediyor ve farklı bir strateji oyunu deneyimi yaşıyorsunuz.

Eğer bu tarz mecara ve aksiyon dolu bölümleri bulunan strateji oyunlarını oynamayı seviyorsanız Xenowerk Tactics APK‘sini Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz. Çevirimdışı oynayabileceğiniz oyunda karakterinizi geliştirerek daha güçlü bir karakter ortaya çıkarabilirsiniz.

 

    Benzer Programlar

  • Beast Lord The New Land Apk indir Beast Lord The New Land Apk indir
    İngilizceÜcretsiz97.6 MB
  • Seçim Oyunu 2023 Apk indir Seçim Oyunu 2023 Apk indir
    TürkçeÜcretsiz248.3 MB
  • Xenowerk Tactics Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN