XAPK Installer

XAPK Installer

Versiyon/Sürüm2.2.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.5 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi24 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz APK indir

XAPK Installer Apk Android için Apk Dosyalarını Yükleme Uygulaması

XAPK Installer Apk indir, XAPK Installer Android sistemlerde uygulama ve oyunların xapk dosyalarını açma Uygulamasıdır. XAPK Installer apk, android sistemler için gerekli olan uygulamalardan bir tanesidir. Apk dosya açma uygulaması olarak tanımlanan bu uygulama temel olarak sisteme yardımcı olmaktadır. xapk dosya uzantılı oyun veya uygulamaları cihazınıza indirdikten sonra dosya açmıyor hatası aldığınızda sizlerin işine yarıyacak bir apk uygulamasıdır. Android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uyumlu olan bu uygulama, işletim sistemini destekleme görevinde çalışmaktadır.

Uygulamanın sistemde dosya aşma sorunu olduğunda müdahale etmesi ve bu sorunu kısa süre içerisinde sona erdirmesi amaç edinilmektedir. Bu sayede cihazlarınızda oyun oynayabilmeniz, dosya açıp kurabilmeniz çok daha kolay olmaktadır. Bilhassa oyun dosyaları için XAPK Installer apk indirmek büyük bir önem taşımaktadır.

XAPK Installer Apk İndir

XAPK Installer Android uygulamasını indirmek için cihazınızın android işletim sistemine sahip olması gerekmektedir. Bunun için mobil uygulama mağazanızı ziyaret edip uygulamanın adını girebilirsiniz. İsmini girdikten hemen sonra indir demeniz ve sonrasında aç kısmına dokunmanız yeterlidir. Arkasından açılacak ve kısa süre içerisinde uygulama devreye girecektir.

XAPK Installer Apk Android uygulamanın cihazda çok fazla yer kaplamaması ve enerji tüketimi konusunda yormaması kullanım sıklığını arttırmakta, kullanıcılardan olumlu dönüt almaktadır.

    Benzer Programlar

  • ZArchiver ZArchiver
    TürkçeÜcretsiz4.8 MB
  • Google Drive Google Drive
    TürkçeÜcretsiz30.0 MB