XAPK Installer

XAPK Installer

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.39 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi6 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.39 MB) APK indir

XAPK Installer Apk Android için Apk Dosyalarını Yükleme Uygulaması

XAPK Installer Apk indir download, Android sistemlerde uygulama ve oyunların Apk dosyalarını XAPK Installer uygulaması ile dosya açma uygulaması olarak kullanabilirsiniz.

XAPK Installer apk, android sistemler için gerekli olan uygulamalardan bir tanesidir. Apk dosya açma uygulaması olarak tanımlanan bu uygulama temel olarak sisteme yardımcı olmaktadır. Android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uyumlu olan bu uygulama, işletim sistemini destekleme görevinde çalışmaktadır. Uygulamanın sistemde dosya aşma sorunu olduğunda müdahale etmesi ve bu sorunu kısa süre içerisinde sona erdirmesi amaç edinilmektedir. Bu sayede cihazlarınızda oyun oynayabilmeniz, dosya açıp kurabilmeniz çok daha kolay olmaktadır. Bilhassa oyun dosyaları için XAPK Installer apk indirmek büyük bir önem taşımaktadır.

XAPK Installer Apk İndir

XAPK Installer Android uygulamasını indirmek için cihazınızın android işletim sistemine sahip olması gerekmektedir. Bunun için mobil uygulama mağazanızı ziyaret edip uygulamanın adını girebilirsiniz. İsmini girdikten hemen sonra indir demeniz ve sonrasında aç kısmına dokunmanız yeterlidir. Arkasından açılacak ve kısa süre içerisinde uygulama devreye girecektir.

XAPK Installer Apk Android uygulamanın cihazda çok fazla yer kaplamaması ve enerji tüketimi konusunda yormaması kullanım sıklığını arttırmakta, kullanıcılardan olumlu dönüt almaktadır.

    Benzer Programlar

  • Smart Switch Mobile Smart Switch Mobile
    İngilizceÜcretsiz28 MB
  • Samsung My Files Samsung My Files
    İngilizceÜcretsiz5,8 MB