World on Fire Apk indir

World on Fire Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi26 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir () Android indir APK indir

World on Fire Android Mobil Savaş Oyunu

World on Fire indir, Android mobil dünyasının en iyi savaş oyunları arasından birisidir. World on Fire Dünya’nın kaosa sürüklendiği bir süreç içerisinde sizin liderliğinizi gerektiren oyunlardandır. Strateji oyunlarında iyi olduğunuz düşünüyorsanız  World on Fire indirip ne kadar başarılı stratejiler yapabildiğinizi ispat etmelisiniz.

Göktaşlarının düşmeye başladığı dünyada karmaşık bir savaş baş göstermeye başlamışken bir de lidersiz kalan ordunun kontrol edilmesi gerekir. Bu görevi en iyi yerine getirecek olan sizseniz savaşı mükemmel bir strateji ile sonlandırmalısınız. Kazanmalı, zarar gören üssü tamir etmeli, isyancıları yok etmeli ve diğer başarılı komutanlarla ittifak kurmalısınız. Oyun uygulaması çok yönlü macera arayışında olanlara hitap eden keyifli bir uygulamadır.

World on Fire İndir

World on Fire android işletim sistemine sahip cep telefonlarında ve tabletlerde çalışan bir oyundur. Cep telefonunuzun işletimi hızlı olduğunda oyundan verim alabilme şansınız biraz daha yüksektir. Cep telefonu gibi tablette de oyunu oynamak keyif vericidir. Bir çeşit savaş oyunu olduğu için efektlerini, ses donanımını ve daha pek çok niteliğini her iki cihazda da doyasıya tadabilmek mümkündür.

    Benzer Programlar

  • WWE Mayhem apk WWE Mayhem apk
    İngilizceÜcretsiz487 MB
  • Street Fighter IV Apk indir Street Fighter IV Apk indir
    TürkçeÜcretsiz27.7 MB