WordTest

WordTest

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6,1M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (6,1M) Android indir

WordTest Android İngilizce Öğrenme Uygulaması

WordTest indir, mobilde her ay yüzlerce yeni ingilizce kelime öğrenebileceğiniz WordTest Android sözlük uygulama sayesinde İngilizce kelime ve Gramer bilginizi test edebilirsiniz.

Canlı İngilizce öğrenme uygulaması ile her gün 30 dakika ayırarak kısa sürede İngilizce dilinizi geliştirebilirsiniz. WordTest uygulaması ile Kelime ve gramer bilginizi test etmek amacıyla 15 dakikalık sınavlarınızı çözebilirsiniz.

WordTest ile gün içerisinde zamanınızın bir kısmını İngilizce öğrenmek için harcayabilirsiniz. Günde sadece 30 dakika ayırarak 800 kelime öğrenebilme imkanı tanımaktadır. Diğer ingilizce öğrenme Android uygulamalarına nazaran 150 saat süren kelime öğrenme sürecini sadece 50 saate indirerek zamandan kazanabilirsiniz. Hem zamandan kazanın hemde ingilizce dilini doğru bir şekilde öğrenin.

Ayrıca WordTest Android uygulaması içerisinde sınavlara yönelik hazırlanan testler bulunmaktadır. Genel İngilizce, LYS, YDS, TOEFL, ilköğret ve YÖKDİL‘e yönelik ingilizce dil eğitimi vermektedir. WordTest uygulamasını ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Bekçilik Yazılı Sınav Sözlü Mülakat Bekçilik Yazılı Sınav Sözlü Mülakat
    TürkçeÜcretsiz
  • PDF Kitap Oku PDF Kitap Oku
    TürkçeÜcretsiz26M