WordTest

WordTest

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6,1M
ÜreticiSmartsoft Bilişim
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Güncelleme Tarihi2 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (6,1M) Android indir

WordTest Android İngilizce Öğrenme Uygulaması

WordTest indir, mobilde her ay yüzlerce yeni ingilizce kelime öğrenebileceğiniz uygulama sayesinde İngilizce kelime ve Gramer bilginizi Android’de test edebilirsiniz.

Canlı İngilizce öğrenme uygulaması ile her gün 30 dakika ayırarak kısa sürede İngilizce dilinizi geliştirebilirsiniz. WordTest uygulaması ile Kelime ve gramer bilginizi test etmek amacıyla 15 dakikalık sınavlarınızı çözebilirsiniz.

WordTest ile gün içerisinde zamanınızın bir kısmını İngilizce öğrenmek için harcayabilirsiniz. Günde sadece 30 dakika ayırarak 800 kelime öğrenebilme imkanı tanımaktadır. Diğer ingilizce öğrenme Android uygulamalarına nazaran 150 saat süren kelime öğrenme sürecini sadece 50 saate indirerek zamandan kazanabilirsiniz. Hem zamandan kazanın hemde ingilizce dilini doğru bir şekilde öğrenin.

Ayrıca WordTest Android uygulaması içerisinde sınavlara yönelik hazırlanan testler bulunmaktadır. Genel İngilizce, LYS, YDS, TOEFL, ilköğret ve YÖKDİL’e yönelik ingilizce dil eğitimi vermektedir. WordTest uygulamasını ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

11 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Polis Akademisi Polis Akademisi
  İngilizceÜcretsiz11M
 • Tarih Profesörü Tarih Profesörü
  TürkçeÜcretsiz27M
 • YÖK Mobil YÖK Mobil
  TürkçeÜcretsiz
 • Bright Bright
  TürkçeÜcretsiz14M
 • WordTest HAKKINDA YORUM YAZIN