Wood Cube Puzzle

Wood Cube Puzzle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm26.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu10M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.3 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi15 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (10M) iOS indir Android indir

Wood Cube Puzzle Android iPhone Yapboz Bulmaca Oyunu

Wood Cube Puzzle indir, mobilde oynayabileceğiniz tetris benzeri blok bulmaca oyununda, blokları dizerek puan kazanmaya çalıştığınız iOS iPhone bulmaca oyunudur.

Oyunda yukarıdan aşağıya doğru inen blokları oyun alanına düzgün bir şekilde dizerek puan kazanmaya çalıştığınız süper bir blok bulmaca oyunudur. Online mod içermediğinden dolayı iPhone iOS ve Android platformlarınızda offline olarak oynayabileceğiniz ücretsiz bir bulmaca oyunudur.

Wood Cube Puzzle oyunu kahverengi renklerle tasarlandığını için göz yormayan bir arayüze sahiptir. Tetris’e benzeye oyunda Tetris’ten farklı olarak bloklar tepeden aşağı direk düşmüyor ve siz blokları döndürmüyorsunuz. Blokları dizdiğiniz platformda boş alan kalmayana dek oyun devam ediyor. Süre sınırlamasının bulunmadığı blok bulmaca oyununda ayrıca süre sınırlamasıda bulunmuyor.

Evde, işte, durakta ve arkadaşınızı beklerken çok eğlenceli bir oynanış sunmasıyla sıkılmadan eğlenceli vakit geçirebileceksiniz. Ücretsiz olan Wood Cube Puzzle oyununu Android ve iPhone iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Words of Wonders Words of Wonders
    TürkçeÜcretsiz100 MB
  • 1010 Color 1010 Color
    Türkçe, İngilizceÜcretsiz34.9 M