Wolvesville – Werewolf Online

Wolvesville – Werewolf Online

Versiyon/Sürüm1.9.13
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu76M
ÜreticiWolvesville GmbH & Co. KG
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi10 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Wolvesville - Werewolf Online Çok Oyunculu Rol Oyunu

Wolvesville – Werewolf Online APK indir, çok oyunculu oynanabilen Wolvesville – Werewolf Online ve Classic 16 kişiye kadar takım savaşları oyunu oynayın.

Wolvesville – Werewolf Online oyunu; köyünüzü korumanız ya da diğer oyuncuların içindeki rolleri ortaya çıkartarak onları avlamanız gereken bir oyundur. Oyun içerisinde bir takım için savaşmaktasınız. Masum gibi görünen tüm oyuncular içerisinde kötüleri yakalama görevini üstlenmektesiniz. 16 oyuncuya kadar çok oyunculu olarak oynanan oyunu, android tablet ya da cep telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Wolvesville – Werewolf Online APK indir

Wolvesville – Werewolf Online APK Android oyununda kendi karakterinizi yaratabilir ve geliştirebilirsiniz. Size verilen özel güçlerle, köyünüzü kötülere karşı koruyabilirsiniz. Bir başka seçenek olarak da kurt adama dönüşüp, diğer oyuncuları avlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere hediye gönderebileceğiniz oyunda, istediğiniz müsabakalara katılıp puan toplayabilirsiniz.

Oyun; anlaşılır ve açıklayıcı olarak oluşturulan ara yüzü ile oyuncusuna kolaylık sağlayan bir yapıdadır. Özel güçlerinizi kullanarak diğer oyuncularında rollerini ön plana çıkartabileceğiniz Wolvesville – Werewolf Online APK oyunudur. Android telefon ve tabletlere APK dosyasını ücretsiz indirip çok oyunculu oyun modunda oynayabilirsiniz. Kendi karakteriniz için özel ve sınırlı sayıda kıyafetlerin kilidini açın.

Wolvesville – Werewolf Online indir

    Benzer Programlar

  • GODDESS OF VICTORY: NIKKE Apk indir GODDESS OF VICTORY: NIKKE Apk indir
    TürkçeÜcretsiz130.9M
  • Demon Hunter: Rebirth Apk indir Demon Hunter: Rebirth Apk indir
    TürkçeÜcretsiz497M
  • Wolvesville – Werewolf Online HAKKINDA YORUM YAZIN