Wolf Game: The Wild Kingdom Apk indir

Wolf Game: The Wild Kingdom Apk indir

Versiyon/Sürüm0.9.26
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu767.7 MB
ÜreticiSpecial Gamez
İşletim SistemiAndroid 6.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi6 Eylül 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Wolf Game: The Wild Kingdom Çok Oyunculu Kurt Oyunu

Wolf Game: The Wild Kingdom APK indir, Android çok oyunculu strateji oyunudur. Wolf Game: The Wild Kingdom APK basit oynanışlı vahşi doğada hayatta kal.

Wolf Game: The Wild Kingdom APK Android strateji oyununda rekabetçi çok oyunculu sistemi yer almaktadır. Kurtların vahşi doğadaki yaşamına tanıklık ettiğiniz strateji oyunudur.

Wolf Game: The Wild Kingdom Nasıl Oynanır?

Kurt sürüsünün Alfa’sı olarak kurtlarına liderlik ederek güçleniyor ve doğaya hükmetmek için çaba harcıyorsunuz. Güçlü kurtlar arasında en güçlü gri kurt, en güzeli kutup kurdu ve siyah kurt gibi özel kurtlardan toplayabildiğiniz kadarını topluyorsunuz. Wolf Game: The Wild Kingdom APK Android strateji oyununu gerçek zamanlı olarak oynayabilirsiniz.

Çok oyunculu oynanabilen oyunda kurt sürünü kontrol ederek intikal et ve stratejik hamleler yaparak müttefiklerinle savaş. Rakiplerine saldıran çakallara karşı kurt klanını oluştur ve intikam almak için strateji geliştir. İttifaklar sayesinde bölgeni daha hızlı genişletebilir ve yeni binalar inşa edebilirsiniz.

Wolf Game: The Wild Kingdom APK Android indir

Tek ve kapsamlı haritalarda çok oyunculu modlarda yada tek oyunculu seçeneklerde oynayabilirsiniz. Kendi üssünüzün bulunduğu oyunda haritadaki nehir ve dağlar stratejik intikal alanlarını oluşturmaktadır. Wolf Game: The Wild Kingdom APK Android oyunu Android telefon ve tabletlere ücretsiz olarak indirip oynanabilmektedir.

Wolf Game: The Wild Kingdom Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.special.thewolfgame&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Beast Lord The New Land Apk indir Beast Lord The New Land Apk indir
    İngilizceÜcretsiz97.6 MB
  • Seçim Oyunu 2023 Apk indir Seçim Oyunu 2023 Apk indir
    TürkçeÜcretsiz248.3 MB
  • Wolf Game: The Wild Kingdom Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN