Wifi Fixer

Wifi Fixer

Versiyon/Sürüm4.0.8438
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu22.2 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (22.2 MB) Android indir

Wifi Fixer Android Telefon ve Tablet Wifi Sorunu Giderme

Wifi Fixer indir, Android telefon ve tabletlerde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir WiFi sorun giderme uygulamasıdır. Mobil cihazlarınızda WiFi ağına bağlanma problemi yaşıyorsanız Wifi sorunu çözme uygulaması olarak kullanabilirsiniz. Wifi Fixer ile cihazınız kablosuz ağlara bağlanmıyorsa bu problemi kolaylıkla çözebilen bir araçtır.

Android cihazlarınızı kullanırken Wifi ağlarına bağlanıyoruz yada hiç bağlanamıyoruz. Bağlandığımızda ise modem uzakta olmadığı halde çok düşük sinyal alıyor yada sinyal gücünün yeterli olmadığını ifade eden yazı alıyorsanız internet gezinti keyfiniz suya düşebilir. Bu yüzden Wifi Fixer bu tür sorunları çözümleyerek iyi bir internet deneyimi yaşayabilirsiniz.

Wifi sorunu çözme uygulaması temel olarak Wifi ayarlarını ihtiyaçlarınız ve sorunlarınız doğrultusunda ağı otomatik olarak yapılandırır. Meydana gelen sorun ve ağ problemlerini çözerek Wifi bağlantınızın ayarlarınıza müdahale etmesini engellemektedir. Böylelikle android cihazınıza gelen Wifi sinyalinin en verimli şekilde kullanımı için ortam hazırlar.

Eğer mobil telefon ve tabletinizde bu tip sorunlar yaşıyorsanız Android Wifi problemini çözebilmek için Wifi Fixer download etmenizi tavsiye ederiz.

    Benzer Programlar

  • Opera Touch Opera Touch
    TürkçeÜcretsiz8.40 MB
  • Yandex Browser Yandex Browser
    TürkçeÜcretsiz70.6 MB