WiFi Faresi

WiFi Faresi

Versiyon/Sürüm3.9.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu10 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi10 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (10 MB) Android indir APK indir

WiFi Faresi APK Android Wifi PC Denetleyicisi

WiFi Faresi APK indir, WiFi Faresi bilgisayar denetleyicisi android telefon ve tableti bilgisayar için kablosuz bir fareye dönüştüren fare uygulamasıdır.

WiFi Faresi – bilgisayar denetleyicisi, telefonunuzu bilgisayarınız için kablosuz bir fareye dönüştürmek isterseniz tercih edebileceğiniz uygulamalardan biridir. Çoğu zaman kablolu farelerle kullanılan bilgisayarlar zaman zaman fare sorunu yaşayabilmektedir. Bu gibi bir durumda pratik şekilde hizmet veren fare uygulaması ile anında çözüm üretebilirsiniz. Bilgisayarın WİFİ faresi ile işlemleri üzerinden cep telefonunuzu fare olarak onaylatabilirsiniz. Böylece dokunmatik ekran ile fare temin edebilir, sorunsuz şekilde fare elde etmiş olursunuz.

Yalnızca basit bir fare görevi değil aynı zamanda bilgisayar denetleme uygulaması olarak da kullanılan bu özel uygulama medya denetleyicisi, sunum denetleyicisi olarak büyük bir görev yerine getirmektedir.

WiFi Faresi Bilgisayar Denetleyicisi İndir

WiFi Faresi bilgisayar denetleyicisi APK android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için önerilen bir uygulamadır. Cep telefonunuzda kullanabildiğiniz gibi tabletinizde de kullanabilirsiniz. WiFi Faresi APK indirmek için yapmanız gereken tek şey uygulama mağazanızda bulmaktır. Arkasından indir diyerek birkaç dakika içerisinde indirilmesini sağlayabilirsiniz. Çok fazla zaman almayacağı gibi ayrıca cihazda çok büyük bir yer problemine de neden olmamaktadır. Bu açıdan dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Opera Touch Opera Touch
    TürkçeÜcretsiz8.40 MB
  • Yandex Browser Yandex Browser
    TürkçeÜcretsiz70.6 MB