WiFi Bağlantı Yöneticisi

WiFi Bağlantı Yöneticisi

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2,9 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi10 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (2,9 MB) Android indir APK indir

WiFi Bağlantı Yöneticisi Android Uygulaması

WiFi Bağlantı Yöneticisi APK indir, WiFi Bağlantı Yöneticisi android cihazlardan WiFi bul bağlan ve internet WiFi bağlantısı sorununu çözen uygulamadır.

WiFi Bağlantı Yöneticisi (APK), internet bağlantısını sorun olmaktan çıkaran ve kolaylıkla bağlanmayı sağlayan özel bir uygulamadır. WİFİ bağlanma uygulaması olarak da tanımlanabilecek bu uygulamanın temel olarak 2 görevi bulunmaktadır. Birinci görevi WİFİ Bağlantısını yönetmek ve kontrollü şekilde güçlü olmasını sağlamaktadır. Bu özelliği incelendiğinde kullanıcıların hemen her birinin memnun kaldığı görülmektedir.  İkinci görevi ise herhangi bir noktada WİFİ bulması halinde kolaylıkla bağlanabilmesidir. Bu özelliği ise bağlantı sorunları yaşayanlara avantaj sağlaması açısından çok büyük önem taşımaktadır.

WiFi Bağlantı Yöneticisi İndir

WiFi Bağlantı Yöneticisi APK indirmek istediğinizde cihazınızın android işletim sistemine sahip olması gerektiğini unutmamalısınız. Android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerle bu uygulama kolayca kullanılabilmektedir.

Hem cep telefonlarınızdan hem de tabletlerinizden istediğiniz an bağlantı sağlayabileceğiniz başarılı bir WİFİ uygulaması kullanabilirsiniz. Kablosuz ağınızı yönetme, kendi ağınızı kontrol etme konusunda da hizmet veren bu özel uygulama internet konusunda hiçbir sıkıntı yaşamamanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu bakımdan kullanıcıların büyük çoğunluğu uygulamadan memnun kaldıklarını dile getirmektedir.

    Benzer Programlar

  • Opera Touch Opera Touch
    TürkçeÜcretsiz8.40 MB
  • Yandex Browser Yandex Browser
    TürkçeÜcretsiz70.6 MB