Who Call Chat

Who Call Chat

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.1.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu29M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi15 Ağustos 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (29M) iOS indir Android indir

Who Call Chat Android iOS Scorp Anonim Sohbet Uygulaması

Who Call Chat indir, mobil için Scorp ekibi tarafından geliştirilen Who Scorp ücretsiz bir Android anonim sesli ve görüntülü sohbet uygulamasıdır.

Yeni insanlarla tanışmanın en kolay ve eğlenceli yolu için Who — Sesli görüntülü sohbet uygulamasını Android ve iPhone iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Anonim sohbet uygulamaları arasındaki yerini alan Who — sesli görüntülü sobet özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Who Call Chat uygulaması özellikle gençlerin son zamanlarda en popüler sosyal medya uygulaması olarak kullanılıyor. Scorp geliştiricileri tarafından büyük bir titizlikle hazırlanmıştır. Uygulama sayesinde yeni insanlarla tanışmanıza imkan tanıyor. Özellikle orta ilgi alanı olan kişileri eşleştirebilmesiyle de dikkat çekmektedir.

Uygulamayı kullanabilmek için başla butonuna dokunduğunuzda hiç tanımadığınız bir Who Call Chat kullanıcısı karşınıza çıkıyor. Anonim olması gizliliği seven kullanıların beğenisi yakalıyor. Sesli görüntülü sohbet edebilmeniz ücretsiz olmasıyla popülerliğini artırıyor. Eğer sohbeti 30 saniyeden fazla açık tutarsanız kamera açılıyor ve anonim olmaktan çıkıyorsunuz. Bu zaman diliminden sonra görüntülü sohbet ediyorsunuz.

Görüntülü arama başladığında konuştuğunuz kişinin profil bilgilerini görüyorsunuz. Bilgilerde sözler, yaşadığı ülke, yaş, meslek ve eğitim bilgileri yer alıyor. Karşınıza erkek ve bayan kullanıcılar çıkabiliyor. Bunu Who Scorp uygulamasından cinsiyeti seçerek ayarlayabilirsiniz.

Who Call Chat uygulamasında sınırsız konuşma yapabilmek için üyeliğinizi premium aboneliği alarak gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

    Benzer Programlar

  • ZOOM Cloud Meetings ZOOM Cloud Meetings
    İngilizceÜcretsiz44 MB
  • Video Messenger Video Messenger
    İngilizceÜcretsiz18,6 MB