WhatsFake Sahte WhatsApp Konuşması

WhatsFake Sahte WhatsApp Konuşması

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.7 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (6.7 MB) iOS indir Android indir APK indir

WhatsApp Sahte Yazışması Android Ios Uygulaması

WhatsFake Sahte WhatsApp konuşma uygulaması indir, Sahte WhatsApp sohbet apk uygulaması kullanan kullanıcılarına sahte konuşma hazırlayarak android, android tabletlerde ve ios işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz ücretsiz şaka yapma uygulamasıdır. Rehber listenizde bulunan WhatsApp arkadaşlarınıza otomatik yazışma senaryosu düzenleyerek sevdiklerinize şaka yapabilirsiniz.

WhatsFake Android ios Sahte WhatsApp Yazışması Programı Fake konuşma oluşturarak tüm WhatsApp arkadaşlarınıza eğlenceli yazışmalara yaparak şaka yapabiliyoruz. Her iki tarafın konuşmalarını belirleyerek konuşma esnasında ne yazacağınızı belirliyor. Otomatik gerçekleştirilen konuşmanın detaylarını ve sahte yazışmada ne söyleyeceğini belirleyebiliyoruz.

WhatsApp Sahte Konuşma Uygulaması

Sahte yazışma sırasında fotoğraf paylaşımı, ses mesajları ve diğer dosya transferlerini gerçekleştirebilirsiniz. WhatsFake android ve tablet programı ile WhatsApp son görülme zaman dilimini ayarlayabilir ve durum iletileri hakkında detaylı bilgileri düzenleyebilirsiniz. Uygulama yeni çıkmış olmasına rağmen birçok WhatsApp kullanıcısı ücretsiz indirip uygulamayı kullanmaktadırlar. Oldukça kolay kullanıma ve güzel bir tasarım ekranına sahiptir. WhatsApp  sohbet konuşma uygulamasının orjinal halini indirmek için WhatsApp Messenger konumuza göz atmayı unutmayın

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Sevgili Bul Sevgili Bul
    TürkçeÜcretsiz6,8 MB
  • iKeyboard iKeyboard
    İngilizceÜcretsiz23 MB
  • WhatsFake Sahte WhatsApp Konuşması HAKKINDA YORUM YAZIN