Whats Delete

Whats Delete

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3,0M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3,0M) Android indir

WhatsDelete Whatsapp Silinen Mesajları Okuma Uygulaması

Whats Delete indir, Android cihazlarda kullandığınız Whatsap’ta silenen mesajları geri getirme ve silinen mesajları okumak için kullanılan uygulamadır.

Whats Delete Android uygulaması sayesinde Whatsapp’ın herkesten silmiş olduğu özelliği silinen mesajları geri getirmek için kullanabileceğiniz Whatsapp silinen mesajları görme uygulamasıdır.

Whatsapp mesajlaşma uygulamasında yanlışlıkla gönderdiğiniz mesajları silmenin mümkün olmasıyla birlikte tek dokunuşla silmek istediğiniz mesajı silebiliyorsunuz. Durum böyle olunca devreye Whats Delete uygulaması giriyor. Hem kendinizden hemde karşı tarafın sildiği tüm Whatsapp silinen mesajları geri getirme uygulamasıyla bu sorunu çözebiliyorsunuz.

WhatsDelete uygulaması ile Whatsapp silinen mesajları okumak için kullanabileceğiniz en iyi Android uygulamaları arasında yer almaktadır. Mesajı gönderipte daha sonradan silen kullanıcıların ne yazdığını çok merak ettiğimiz için acaba ne yazmıştı ve ne göndermişti de sonrada geri sildi gibi soruları kendimize soruyoruz. Ancak WhatsDelete uygulamasından gelen bildirimleri takip ederek mesajda düzenleme yapıldığını ve silindiğini anında bizlere bildiriyor ve böylelikle Whatsap’ta silenen mesajları okuyabiliyoruz.

WhatsDelete uygulamasının sadece tek özelliği Whatsapp’ta silinen mesajları görmenizi ve okumanızı sağlamak değildir. Whatsapp durumlarını ve hikayelerini telefonunuza indirmenize de izin vermektedir. Kişilerin profil fotoğrafları ve videolarını direkt olarak WhatsDelete uygulaması ile görüntüleyebilirsiniz. Silinen Whatsapp yazışmalarını geri getirdiğini test ettiğimizi söyleyebilirim.

    Benzer Programlar

  • Classic Keyboard Classic Keyboard
    TürkçeÜcretsiz3,7 MB
  • Arkadaş Ara Bul Arkadaş Ara Bul
    TürkçeÜcretsiz6,5 MB