WhatsApp Wallpaper

WhatsApp Wallpaper

Versiyon/Sürüm2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiWhatsApp Inc.
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 2.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

WhatsApp Wallpaper WhatsApp Arka Plan HD Duvar Kağıtları

WhatsApp Wallpaper android mobil indir uygulaması, android kullanıcılarına WhatsApp görüşmelerinin arka planlarını kişisel hale getirmek için HD Whatsapp duvar kağıtları uygulamasıdır. WhatsApp ile mesajlaşırken uygulama üzerinden sevdiğiniz HD kalitede duvar kağıdını seçerek daha farklı bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

WhatsApp Wallpaper Nedir?

Android ve mobil tablet üzerinde WhatsApp kullanıcıları için ücretsiz olarak indirebileceği HD WhatsApp duvar kağıtları uygulamasıdır. WhatsApp sohbet arka planını sizi seçeceğiniz duvar kağıtlarıyla kişiselleştirebilirsiniz. Bildiğiniz üzere WhatsApp Dünya üzerinde en çok kullanılan sesli, görüntülü ve anlık mesajlaşma olarak kullanılan iletişim uygulamasıdır. WhatsApp Wallpaper içerisinde android ve iOS cihazlar için özel olarak geliştirilen HD kalitede duvar kağıtları bulunmaktadır.

WhatsApp Wallpaper içerisinde bulunan HD WhatsApp duvar kağıtlarını mesajlaşma ekranıyla uyumlu olacak boyutta özel olarak hazırlanmıştır. Bu sayede arka plan duvar kağıdı ayarlamak için resimlerin boyutlarını düzenleme gibi işlemlerle uğraşmanıza gerek bırakmamaktadır.

WhatsApp’ın resim geliştiricisi tarafından ücretsiz olarak sununal HD duvar kağıdı paketidir. Güvenle android cihazınıza indirebilir ve istediğiniz duvar kağıdına dokunarak WhatsApp arka plan resmi olarak ayarlama fırsatını yakalayabilirsiniz. Resmi olması nedeniyle güvenle android cihazınıza indirip yükleyebilirsiniz.

194 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Moment Pro Camera Moment Pro Camera
  İngilizceÜcretsiz48.7 MB
 • Sweet Selfie Apk Sweet Selfie Apk
  14.20 MB
 • Google Lens Google Lens
  TürkçeÜcretsiz14 MB
 • Photo Grid Photo Grid
  İngilizceÜcretsiz4.60 MB
 • WhatsApp Wallpaper HAKKINDA YORUM YAZIN