WhatsApp Wallpaper

WhatsApp Wallpaper

Versiyon/Sürüm2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiWhatsApp Inc.
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 2.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

WhatsApp Wallpaper WhatsApp Arka Plan HD Duvar Kağıtları

WhatsApp Wallpaper, android kullanıcılarına WhatsApp görüşmelerinin arka planlarını kişisel hale getirmek için HD Whatsapp duvar kağıtları uygulamasıdır. WhatsApp ile mesajlaşırken uygulama üzerinden sevdiğiniz HD kalitede duvar kağıdını seçerek daha farklı bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

WhatsApp Wallpaper Nedir?

Android ve mobil tablet üzerinde WhatsApp kullanıcıları için ücretsiz olarak indirebileceği HD WhatsApp duvar kağıtları uygulamasıdır. WhatsApp sohbet arka planını sizi seçeceğiniz duvar kağıtlarıyla kişiselleştirebilirsiniz. Bildiğiniz üzere WhatsApp Dünya üzerinde en çok kullanılan sesli, görüntülü ve anlık mesajlaşma olarak kullanılan iletişim uygulamasıdır. WhatsApp Wallpaper içerisinde android ve iOS cihazlar için özel olarak geliştirilen HD kalitede duvar kağıtları bulunmaktadır.

WhatsApp Wallpaper içerisinde bulunan HD WhatsApp duvar kağıtlarını mesajlaşma ekranıyla uyumlu olacak boyutta özel olarak hazırlanmıştır. Bu sayede arka plan duvar kağıdı ayarlamak için resimlerin boyutlarını düzenleme gibi işlemlerle uğraşmanıza gerek bırakmamaktadır.

WhatsApp’ın resim geliştiricisi tarafından ücretsiz olarak sununal HD duvar kağıdı paketidir. Güvenle android cihazınıza indirebilir ve istediğiniz duvar kağıdına dokunarak WhatsApp arka plan resmi olarak ayarlama fırsatını yakalayabilirsiniz. Resmi olması nedeniyle güvenle android cihazınıza indirip yükleyebilirsiniz.

89 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Photo Grid Photo Grid
  İngilizceÜcretsiz133 MB
 • Z Kamera Z Kamera
  TürkçeÜcretsiz10.3 MB
 • Air Launcher Air Launcher
  TürkçeÜcretsiz
 • Fotoğraf Düzenleme Birleştirme Fotoğraf Düzenleme Birleştirme
  İngilizceÜcretsiz40.9 MB
 • WhatsApp Wallpaper HAKKINDA YORUM YAZIN