Whatsapp Plus Apk indir

Whatsapp Plus Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm7.25
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu28.5 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi31 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (28.5 MB) APK indir

Android Mobil Whatsapp Plus Sohbet Uygulaması

Whatsapp Plus apk indir, Whatsapp android sohbet uygulamasının yerini almaya başlayan daha gelişmiş uygulamadır. Whatsapp Plus Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından indirilen ve kullanılan Whatsapp bugün birkaç konu ile sınırlandırılmıştır. Bu sınırlandırmaları ortadan kaldırmak, uygulamayı daha da özel kılabilmek mümkündür. Bunu yapmak için geliştirme amacıyla kurulmuş olan iletişim uygulamasını kullanmanız tavsiye edilmektedir. Whatsapp Plus apk, ihtiyacınız olan tüm özelleştirmeyi size sunacak olan kapsamlı bir uygulamadır.

Whatsapp Plus Apk İndir

Whatsapp Plus apk uygulaması, android işletim sistemine sahip cep telefonları için hazırlanmıştır. Bu uygulamayı cep telefonunuza indirmeden önce yapmanız gereken ilk iş orijinal Whatsapp uygulamasını silmektir. Önce verilerinizi depolamalı daha sonra Whatsapp’ı tamamıyla silmelisiniz. Sildikten hemen sonra Whatsapp Plus apk uygulamasını indirebilirsiniz.

İndirip kurduktan sonra daha gelişmiş ve kapsamlı özelliklere sahip olduğunu görebilirsiniz. Bu konuda orijinal versiyondan daha ileri taşınmış bir uygulamadır.

Whatsapp Plus Apk Özellikler

Whatsapp Plus apk özellikle gizliliğe özen gösterenler için çok özel bir uygulamadır çükü mavi tik, çift tik, yazıyor, ses kaydediyor gibi dip notların her birini gizleme özelliğine sahiptir. Bununla beraber rehber bölümüne geldiğiniz zaman profilime kim baktı sorusuna da cevap bulabilirsiniz. Bu sayede kimler tarafından sıkı takip altında olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Kendi tema dünyası olan bu özel uygulamada, dilediğiniz herhangi bir temayı kullanmanızda sakınca bulunmamaktadır. Bu da özelleştirme adına size sunulabilecek en özel adımlardan biridir.

    Benzer Programlar

  • Messenger Lite İphone Messenger Lite İphone
    TürkçeÜcretsiz
  • WhatsApp Business iphone WhatsApp Business iphone
    TürkçeÜcretsiz155.1 MB