WhatsApp Aero indir

WhatsApp Aero indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2019
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu58 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi6 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (58 MB) Android indir

WhatsApp Aero Kişisel Android Whatsapp Uygulaması

WhatsApp Aero indir, mobilde kullandığınız WhatsApp modlarına nazaran daha üst düzey özellikler sunan ve renklerle canlandırılmış Android WhatsApp Aero uygulamasıdır.

WhatsApp Aero uygulaması içerisinde sorunlarınızla ilgili çözümlere ulaşabilmek için Telegram grubundan yardım almanız sağlanıyor. Whatsapp Aero mod‘da hiçbir şekilde kişisel verileriniz depolanmaz ve konuşmalarınız daima WhatsApp güvenliği altında koruma altında kalır.

Android WhatsApp Aero uygulamasında mesajların silinmesi özelliği sayesinde karşıdaki konuşmacılar yazdıkları mesajları geri alsalar bile bu mesajlar sizden silinmiyor. Gelen mesajlar mavi tikleri yani okundu bilgisi, 2. tikleri (iletildi bilgisi) ve çevirimiçi bilginizi gizlemektedir. Ayrıca bir kullanıcı sizlere ses dosyası gönderdiğinde ve siz bunu dinlediğinizde kaydetmektedir. Dahası var yazıyor… gibi bilgilerinizide gizlemek isterseniz gizleyebiliyorsunuz.

WhatsApp Aero mod uygulaması üzerinde tam 3000’in üzerinde temaya ev sahipliği yaptığını ve dilediğiniz temayı kullanmak için indirebilirsiniz. Uygulamanın en dikkat çeken özelliği ise profilinizi ziyaret edenleri görebilmeniz sayesinde WhatsApp Aero kullanımını bu özellik artırmaktadır. Tüm videoları, resimleri, ve GIF dosyalarını galerinizde gizleyebilir ve sadece WhatsApp üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Signal Private Messenger Signal Private Messenger
    İngilizceÜcretsiz32.5M
  • ShareChat ShareChat
    İngilizceÜcretsiz44M