Westland Survival

Westland Survival

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm0.8.8
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu548.4 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (548.4 MB) iOS indir Android indir

Westland Survival Android iOS Hayatta Kalma Oyunu

Westland Survival indir, kovboy oyunu severlerin mobil oynayabileceği vahşi batı temalı, mmorpg türüne giren Türkçe ve ücretsiz Android hayatta kalma oyunudur.

Android ve iOS iPhone platformlarına ücretsiz indirip oynayabileceğiniz MMORPG türüne giren vahşi batı oyunu şiddetle oynamanızı tavsiye ediyorum. Bildiğiniz üzere vahşi batı oyunlarında genel olarak aranan haydutların peşine düşer, etkisiz halet getirir veyahut kasabanın Şerif’ine teslim edersiniz. Ancak bu oyunda kovboy karakterinizin para kazanmak için cesur adamları satıyor ve sürekli Şerif’lerle yüz yüze gelmek zorunda kalıyor.

Westland Survival oyununda kasaba halkını rahatsız eden ve suç işleyen haydutları yakalama gibi görevler yine bulunuyor. Ancak kasaba kasaba gezdiğimiz oyunda kovboy olmak oldukça zor. Çünkü ilk defa ayak bastığı topraklarda kısyasıya bir hayatta kalma mücadelesi veriyor. Sığınacak yeriniz yok, yiyeceğiniz yok, merminiz sınırlı sayıda ve buna benzer birçok zorlukla başa çıkmak zorunda kalacaksınız.

Ayrıca kovboy oyununda, vahşi batı’ya çiflik inşa etme, at nalı yapma, ava çıkma, bölgenin kızılderileriyle ticaret yapma ve ağaç kesme gibi birçok zorlu görevi üstleniyoruz. Westland Survival oyunu, Türkçe olup hertürlü aksiyona katılıyorsunuz.

    Benzer Programlar

  • Highway Sniper 3D 2019 Highway Sniper 3D 2019
    İngilizceÜcretsiz76 MB
  • Gangstar Rio City of Saints Gangstar Rio City of Saints
    İngilizceÜcretsiz7.48 MB