Web Swing Hero Apk indir

Web Swing Hero Apk indir

Versiyon/Sürüm0.59
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu81.5M
ÜreticiMOONEE PUBLISHING LTD
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi14 Ekim 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Web Swing Hero Örümcek Adam Aksiyon Oyunu

Web Swing Hero APK indir, Android aksiyon dolu oyunda süper kahraman ile düşmanlarla savaşıyorsunuz. Web Swing kahramanıyla mahallenizde olan tehdidi kaldır.

Web Swing Hero APK Android oyununda sokağınızda bulunan düşmanları yok etmek için savaşıyorsunuz. Süper kahraman ile oyunda uçmak, hareket etmek ve yapışkan örümcek iplerini kullanarak savaşıyorsunuz.

Web Swing Hero Oyunu Nasıl Oynanır?

Yapışkan örümcek iplerini kullanarak havadaki engelleri kancalayın ve örümcek yeteneklerini kullanarak oynayın. Web Swing Hero APK Android oyununda ipinizi kullanarak ağınızdan atın ve uçarak ilerleyin. Örümcek ağlarına ateş edin ve yolunuza çıkan düşmanları etkisiz hale getirerek devam edin.

Web Swing Hero APK oyununda yapabileceğinizin en iyisini uçarak yapıyorsunuz. Yapışkan ağ ipleriyle engele yapışarak ve tutunarak ilerlemek için dokunmanız yeterlidir. Hareket etmek için ipinizi kullanarak uçan örümcek beceri ve yeteneklerinizide oyunda göstermiş bulunuyorsunuz. Oyundaki her şeyi sallayın, örümcek ağınızı vurun ve düşmanlarla savaşın.

Web Swing Hero APK Android indir

3D ip sallama oyununu basit kontrolleriyle oynayabilirsiniz. Pürüzsüz ilgi çekici olan bu oyunda inanılmaz güçler bulunmaktadır. Web Swing Hero APK Android oyununda size ateş eden düşmanları hedef alarak ilerleme kaydediyorsunuz. Ragdoll denilen süper animasyonlarla Android telefon ve tabletlerde oyunun tadını çıkartabilirsiniz.

Web Swing Hero Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.PlayceboStudios.WebSwingHero&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Agent Hunt Apk indir Agent Hunt Apk indir
    TürkçeÜcretsiz174 MB
  • Spider Fighting Hero Game Apk indir Spider Fighting Hero Game Apk indir
    TürkçeÜcretsiz120 MB
  • Web Swing Hero Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN