WEB.DE Mail

WEB.DE Mail

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm6.5.5
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu22,9 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi22 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir

WEB.DE Mail Apk Android Mail Uygulaması

WEB.DE Mail apk indir, WEB.DE Mail & Cloud Android cihazlarda gelen mail bildirimleri, mail düzenleme, mail gönderme ve önemli mailleri saklayabileceğiniz bir mail uygulamasıdır.

WEB.DE Mail, kendinize hitap eden başarılı bir mail uygulaması aradığınızda size yardımcı olabilecek en iyi seçeneklerdendir. Birçok mail uygulamasının aksine daha kontrollü ve çok daha profesyonel hazırlanmış olan WEB.DE Mail apk indirildiği andan itibaren kusursuz çalışmaktadır. Özellikle düzenleme ve hızlı geçiş konusunda çok başarılı olduğunu söylemek mümkündür. Bu bakımdan mail uygulamasını indirip denemeniz size büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Gelen mailleri bildirme, mail düzenleme ve önemli olanları ayrı bir klasörde bir araya getirme, birden fazla kişiye mail gönderme gibi birçok özellik WEB.DE Mail Android uygulamasında sizleri beklemektedir.

WEB.DE Mail Uygulaması İndir

WEB.DE Mail Android APK indirmek için android işletim sistemine sahip cep telefonu ya da tablet sahibi olmanız gerekmektedir. Android işletimli cep telefonları ve tabletler, mobil mağazalarında bu uygulamaya yer verebilmekte ve indir dediğiniz an inmektedir.

Mail uygulamaları arasından tercih edebileceğiniz en iyilerden biri de WEB.DE Mail olacaktır. Hem cihazda yorucu bir performans sergilemez hem de oldukça hızlı şekilde çalışır. Bu bakımdan uygulamayı deneyen birçok kişi memnundur.

    Benzer Programlar

  • Opera Touch Opera Touch
    TürkçeÜcretsiz8.40 MB
  • Yandex Browser Yandex Browser
    TürkçeÜcretsiz70.6 MB