Waves

Waves

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.2.4
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu220 MB
Üretici
İşletim SistemiiPhone, iPad ve iPod iOS 9.0
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi20 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (220 MB) iOS indir

Waves iPhone iOS VOODOO Tekne Yarışı Oyunu

Waves indir, Voodoo’nun mobil cihazlar için geliştirdiği kolay oynanışı ve basit görselleriyle bağımlılık yapan bir iPhone iOS tekne yarışı oyunudur.

İlk olarak iOS platformu desteğiyle karşımıza çıkan oyunda tekn yarışlarına katılıyoruz. Waves oyununda kendi rekorumuzu kırmak için suda olabildiğince hızlı ve ileriye gitmeye çalışıyoruz.

Tekne yarışı oyununda karşımıza bir rakip çıkmıyor. Sıralamaya girmek için ve diğer rakiplerimizi geçebilmek için en iyi puanı almaya çalışıyoruz. Dilediğiniz heryerde ücretsiz oynayabileceğiniz mobil oyunda basit görselleri olmasına rağmen bağımlılık yapan bir yapısı vardır.

Oyunda kırmızı renkte bir teknenin kontrolünü sağlıyoruz. Dalgaların verdiği etkiyle hızlanıyor ve mümkün olduğunca daha ileri mesafeye gitmemiz isteniyor. Waves oyununda tekneyi hızlandırabilmek için ekrana basılı tutuyor, havada taklanınızı atıp puan kazanıyor ve su üzerinde en uzun sürede kalabilmeye çalışıyoruz.

iPhone iOS oyununda başlangıçta teknemiz çok hızlı gitmiyor. Ancak tekne yarışı oyununda daha hızlı olabilmeniz için bölümleri geçin ve yükseltmelerle bu sorunu çözebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Fast And Furious Takedown Fast And Furious Takedown
    İngilizceÜcretsiz67 MB
  • Earn to Die 2 Earn to Die 2
    TürkçeÜcretsiz1.9 MB