WAStickerApps Apk indir

WAStickerApps Apk indir

Versiyon/Sürüm1.75
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu18,66 MB
ÜreticiPhotoAppWorld.com
İşletim SistemiAndroid 4.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 yıl önce
Güncelleme Tarihi25 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir

WAStickerApps Android Sticker ve Özel Çıkartma Android Uygulaması

özel çıkartma oluşturun – WAStickerApps indir, Android Apk indirip sohbet uygulamaları için kendinize özel sticker ve özel çıkartma oluşturma uygulamasıdır.

özel çıkartma oluşturun – WAStickerApps uygulaması sayesinde dilediğiniz zaman kendi çıkartmalarınızı oluşturup sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Özellikle sohbet uygulamalarında sıkça tercih edilen çıkartmalar son dönemlerde daha da popüler hale gelmiştir. Android uygulamalar arasında pek çok muadilleri olsa da bazıları diğerlerinden daha çok tutulmuştur.

özel çıkartma oluşturun – WAStickerApps APK İndir

Çıkartma uygulaması olarak kullanılan Özel Çıkartma Oluşturun Android apk uygulaması, başarılı bir uygulamadır. İndirme ve kullanma aşaması zahmetsiz ve pratiktir. Bugün binlerce kişinin tercih ettiği bu uygulama sayesinde dilediğiniz zaman sohbetlerinizi renklendirebilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında ve tabletlerde kullanılan uygulama mobil marketten indirilir. özel çıkartma oluşturun – WAStickerApps APK indir dedikten hemen sonra ücretsiz şekilde indirip kullanmak mümkündür.

Özel Çıkartma Oluşturma Nasıl Kullanılır?

Özel çıkartma uygulamasını kullanmak oldukça keyiflidir. Çıkartma için aratma yaptığınız uygulamada karşınıza onlarca çıkartma ve sticker modeli ve ilgili fotoğraf çıkar.

Çıkan fotoğraflar arasından beğendiğinizi kırpmanız ve arkasından kaydetmeniz yeterlidir. Kırp ve kaydet dedikten hemen sonra çıkartmalarınız ayrı bir klasörde bir araya getirilir. Buradan seçip konuşmalarınıza ekleyerek çıkartmaları kullanabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Greeting Card Design Apk indir Greeting Card Design Apk indir
    TürkçeÜcretsiz138 MB
  • PhotoRoom Apk indir PhotoRoom Apk indir
    TürkçeÜcretsiz128 MB
  • WAStickerApps Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN