Wallapop

Wallapop

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.81.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu45 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi10 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (45 MB) iOS indir Android indir APK indir

Wallapop APK Android Ürün Satma ve Satın Alma Uygulaması

Wallapop APK indir, Wallapop – Buy & Sell Nearby Android mobil cihazlar için satın alma ve satma konusunda bir pazar kurabilen alışveriş uygulamasıdır.

Wallapop – Buy & Sell Nearby,  satın alma ve satma konusunda kendine güvenenlerin tercih edebileceği en ideal uygulamalardan bir tanesidir. Sanal bit pazarı uygulaması olarak bilinen bu uygulama dünya genelinde milyonlarca kişinin tercihleri arasında yer alan ürün sat ve satın alma uygulamasıdır. Kısa süre içerisinde hızlıca büyüyen bu uygulamanın bugün genç yaşlı demeden herkes tarafından kullanıldığı görülmektedir. Kısaca Wallapop olarak bilinen Wallapop – Buy & Sell Nearby uygulaması,  7 gün 24 saat boyunca açıktır. Alışveriş yapmak için de satıcı olmak için de istediğiniz gün ve saati tercih edebilirsiniz.

Wallapop – Buy & Sell Nearby İndir

Wallapop – Buy & Sell Nearby APK indirmek için cep telefonunuzu ya da tabletinizi kullanabilirsiniz. Gün içerisinde sürekli elinizde olan bu iki cihazda da bildirimleri anlık şekilde takip edebilirsiniz. Cihazlarınızın android olması, uygulamadan yararlanmanız için yeterli kabul edilmektedir.

İstediğiniz her şeyi satabileceğiniz bu uygulamada aynı zamanda her şeyi satın da alabilirsiniz. Birçok ürünün pazara çıktığı Wallapop APK indirilip güvenli şekilde kullanılabilir.

    Benzer Programlar

  • İdealo İdealo
  • H&M H&M
    TürkçeÜcretsiz12.6 MB