Vysor

Vysor

Versiyon/Sürüm1.0.4.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.42 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows ve Android
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Nisan 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (2.42 MB) Android indir

Vysor Android için PC Kontrol Programı

Vysor indir, android cihazınızı bilgisayardan yönetme eklentisidir. Bilgisayardan Google Chrome tarayıcı eklentisi üzerinden tüm android cihazı yönetmek için geliştirilen eklentidir.

Vysor Chrome Eklentisi Kullanımı

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Chrome eklentisi ile android cihazı bilgisayardan yönetin. Web tarayıcınız üzerinden görüntülediğiniz mobil cihazda bulunan oyunları daha büyük ekrandan oynama şansına sahip olabilirsiniz. Android cihazı yönetmek için birçok uygulama var ancak hiçbiri Vysor kadar hızlı ve basit değil. Android cihazı bilgisayara yansıtmak için tek yapmanız gereken cihazınızı USB kablosuyla bilgisayar bağlamak. Sonrasında karşınıza çıkan adımları yapmak, zaten tüm kullanıcılarının rahatlıkla tanımlayabileceği özellikte olduğunu belirtelim.

Vysor android için Chrome yönetici eklentisi sayesinde android ekranı masaüstü bilgisayarda görüntüleyici olduğunu belirttik. Uygulama klavye ve fare yardımıyla kullanılıyor olup, diğer android yönetici programlarında farklı olarak pratik bir arayüz ekranının olması elbette dğeil. Bu tarz uygulamaları kullanırken mutlaka root yapma zorunluluğu var. Lakin Vysor ile android cihazı yönetmek için root atmanıza gerektiren bir unsur arz etmemektedir. Buna benzer android dosya yönetici uygulamalarını indirmek için ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Vysor Özellikleri

 • Android ekranı dilediğiniz kişilerle paylaşır
 • Chrome Web tarayıcısı ile android cihazı bilgisayardan yönetir
 • Ücretsizdir
 • Android için root yapmanızı gerektirmez
 • Bilgisayar Yöneticisi Vysor programı

  Benzer Programlar

 • Octopus: Play Games WithGamepad, Mouse, Keyboard Octopus: Play Games WithGamepad, Mouse, Keyboard
  TürkçeÜcretsiz14.3 MB
 • Otomatik Tıklayıcı Otomatik Tıklayıcı
  TürkçeÜcretsiz10.1 MB