Vintage Retro Camera

Vintage Retro Camera

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu17.4 MB
ÜreticiPear Labs
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (17.4 MB) iOS için indir Android için indir

Vintage Retro Camera Eskitilmiş Fotoğraf Efekti Uygulaması

Vintage Retro Camera indir, Android iOS uyumlu iPhone ve iPad cihazlar için geliştirilen Vintage fotoğraf eskitme uygulamasıdır. Kamera içerisinde hali hazırda buluann fotoğraf eskitme efektleri sayesinde eskitilmiş fotoğraf hazırlamanızda yardımcı olmaktadır.

Vintage fotoğraf uygulaması camera kullanımı esnasında fotoğraf çekebilir ve çektiğiniz fotoğraflar üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz. Sadece iOS platformlar için geliştirilen fotoğraf eskitme programı ile albümde bulunan fotoğrafları seçerek fotoğrafa eskitilmiş efekt verme çalışmaları yapabilirsiniz.

İçerisinde birçok eskitilmiş fotoğraf efektleri bulunmaktadır. Sevdiğiniz efektleri istediğiniz fotoğraf üzerinden Vintage Retro Camera yardımıyla kullanabilirsiniz. Sürekli güncellenmesiyle yepyeni eskitilmiş fotoğraf efektleri eklenmektedir. Gelişmiş fotoğraf düzenleme araçlarıyla fotoğraflar üzerinde düzenlemeler yaparak yeni görünümler kazanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Vintage Retro Camera +VHSve retro sistemleri genellikle içerisinde hazır bulunan photshop eskitilmiş fotoğraf efektleri yer alır. Android ve iOS galerisinde bulunan fotoğraflardan birini seçip düzenler ve efekt verebilirsiniz. Facebook, Twitter ve Instagram sosyal medya butonları yardımıyla profilinizde paylaşabilirsiniz.

82 kez indirildi

Benzer Programlar

 • InstaQuote InstaQuote
  İngilizceÜcretsiz39M
 • Amazon Photos Amazon Photos
  İngilizceÜcretsiz133.8 MB
 • Body Plastic Surgery Body Plastic Surgery
  İngilizceÜcretsiz7,5M
 • Unfold Unfold
  İngilizceÜcretsiz57M
 • Vintage Retro Camera HAKKINDA YORUM YAZIN