Vintage Retro Camera

Vintage Retro Camera

Versiyon/Sürüm2.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu17.4 MB
ÜreticiPear Labs
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi28 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (17.4 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Vintage Retro Camera Eskitilmiş Fotoğraf Efekti Uygulaması

Vintage Retro Camera indir, Android iOS uyumlu iPhone ve iPad cihazlar için geliştirilen Vintage fotoğraf eskitme uygulamasıdır. Kamera içerisinde hali hazırda buluann fotoğraf eskitme efektleri sayesinde eskitilmiş fotoğraf hazırlamanızda yardımcı olmaktadır.

Vintage fotoğraf uygulaması camera kullanımı esnasında fotoğraf çekebilir ve çektiğiniz fotoğraflar üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz. Sadece iOS platformlar için geliştirilen fotoğraf eskitme programı ile albümde bulunan fotoğrafları seçerek fotoğrafa eskitilmiş efekt verme çalışmaları yapabilirsiniz.

İçerisinde birçok eskitilmiş fotoğraf efektleri bulunmaktadır. Sevdiğiniz efektleri istediğiniz fotoğraf üzerinden Vintage Retro Camera yardımıyla kullanabilirsiniz. Sürekli güncellenmesiyle yepyeni eskitilmiş fotoğraf efektleri eklenmektedir. Gelişmiş fotoğraf düzenleme araçlarıyla fotoğraflar üzerinde düzenlemeler yaparak yeni görünümler kazanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Vintage Retro Camera +VHSve retro sistemleri genellikle içerisinde hazır bulunan photshop eskitilmiş fotoğraf efektleri yer alır. Android ve iOS galerisinde bulunan fotoğraflardan birini seçip düzenler ve efekt verebilirsiniz. Facebook, Twitter ve Instagram sosyal medya butonları yardımıyla profilinizde paylaşabilirsiniz.

63 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Lens Distortions Lens Distortions
  İngilizceÜcretsiz161.8 MB
 • Moment Pro Camera Moment Pro Camera
  İngilizceÜcretsiz48.7 MB
 • Sweet Selfie Apk Sweet Selfie Apk
  14.20 MB
 • Google Lens Google Lens
  TürkçeÜcretsiz14 MB
 • Vintage Retro Camera HAKKINDA YORUM YAZIN