Video Messenger

Video Messenger

Versiyon/Sürüm2.2.16
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu18,6 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi6 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (18,6 MB) Android indir APK indir

Video Messenger Apk Android Videolu Mesajlaşma Uygulaması

Video Messenger apk indir, sevdiklerinizle Android cihazınızdan Video Messenger ile videolu konuşma, mesajlaşma ve HD kalitede görüntülü konuşma sohbet uygulamasıdır.

Video Messenger Uygulaması, mesajlaşmak için videoları tercih edenlerin uygulamasıdır. Sevdiklerinizle, uzakta olan arkadaşlarınızla ya da ailenizle videolu konuşmak, mesajlaşmak istediğinizde Video Messenger Uygulamasını indirip kullanabilirsiniz.  Bununla beraber görüntülü konuşmayı, video göndermeyi sevenler için bu uygulama oldukça yararlı bir uygulamadır. Hem zaman kaybetmeden aktarım sağlamakta hem de HD kalitede hizmet sunmaktadır.

Video mesajlaşma uygulaması olarak da tanımlanabilen android Video Messenger Uygulaması modern bir arayüze sahiptir. Her yaştan kullanıcı tek bir tıkla indirip bu uygulama üzerinden mesajlaşabilmektedir.

Video Messenger Uygulaması İndir

Video Messenger Apk android uygulaması indirmek için android işletimli cep telefonu ya da tablet kullanmanız yeterlidir. Yalnızca sohbet için değil aynı zamanda farklı video uygulamalarını kontrol etmek için de bu uygulamadan yararlanabilmek mümkündür. Tek bir noktadan kontrol etmek, videolu konuşmayı daha pratik ve hızlı yapmak bu uygulama ile daha kolay olmaktadır.

Video Messenger Apk indirip açtıktan sonra son derece güvenli bir sohbetin içerisinde olacağınızı unutmamalısınız. Ayrıca uygulama Messenger girişi sonrasında hem güvenliğinizi koruyup hem de en iyi hizmeti almanızı sağlamaktadır.

    Benzer Programlar

  • Text Me: Text Free, Call Free, Second Phone Number Text Me: Text Free, Call Free, Second Phone Number
    TürkçeÜcretsiz36.3 MB
  • SmartLine Second Phone Number SmartLine Second Phone Number
    TürkçeÜcretsiz16.1 MB